Sayfa 843/959 İlkİlk ... 343743793833841842843844845853893943 ... SonSon
Arama sonucu : 7669 madde; 6,737 - 6,744 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Blanço düzelme sinyalleri vermeden bir şey olacağı yok.Ortaklık görüşmeleri gibi hayallerimiz var.

2. kim ortak olmak ister ortak arasa tahsisli sermaye artışı yaparmıydı bu çakallar...

ytd

3.  Alıntı Originally Posted by abtani Yazıyı Oku
    Yine uzatırlar kdv yi,mobilya da taksit 15 aya çıktı.Sıkıntı o isimde
    Taksit sayısının artması aklıma acaba süre uzatmayacaklar da ondan mı taksit olayı yaptılar sorusunu getiriyor..

yatırım tavsiyesi değildir..

4.  Alıntı Originally Posted by abtani Yazıyı Oku
    Blanço düzelme sinyalleri vermeden bir şey olacağı yok.Ortaklık görüşmeleri gibi hayallerimiz var.
    200 mln. geçmiş yıl zararı olan bir şirkete siz olsanız ortak olurmusunuz!!

5.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    200 mln. geçmiş yıl zararı olan bir şirkete siz olsanız ortak olurmusunuz!!

Belki adını satan alacak bir para babası bulunur diye umut ediyoruz işte.eskiden biraz kazanmıştık,sonra yeniden aldık,bir miktar zarar var(%10 gibi).Fakat 3-4 tl fiyatla maliyeti olanlar için üzücü bir durum söz konusu.

6.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    kim ortak olmak ister ortak arasa tahsisli sermaye artışı yaparmıydı bu çakallar...

ytd
    Biraz bilanço makyajı için di o iş,yoksa zaten şirket iflas pozisyonunda gözükecekti.Şu an yoğun bakımda şirket.

7.  Alıntı Originally Posted by abtani Yazıyı Oku
    Belki adını satan alacak bir para babası bulunur diye umut ediyoruz işte.eskiden biraz kazanmıştık,sonra yeniden aldık,bir miktar zarar var(%10 gibi).Fakat 3-4 tl fiyatla maliyeti olanlar için üzücü bir durum söz konusu.
    maalesef bizde bunları adam zannedip aldık , 1 yıldan uzun süredir %50'den daha fazla zararla bekliyoruz.

beni hayattan soğuttu Davut, artık herşeyi sorgulamaya başladım.

Davut sayesinde ahiret var mı acaba yok mu diye kendime soruyorum, artık olmadığını düşünüyorum..

Son düzenleme : MMF 1; 24-06-2019 saat: 10:33.

8.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    maalesef bizde bunları adam zannedip aldık , 1 yıldan uzun süredir %50'den daha fazla zararla bekliyoruz.

beni hayattan soğuttu Davut, artık herşeyi sorgulamaya başladım.

Davut sayesinde ahiret var mı acaba yok mu diye düşünüyorum, galiba yok diyorum artık..

Yaptıkların yanına kalmaz umarım hiç kimsenin.

Sayfa 843/959 İlkİlk ... 343743793833841842843844845853893943 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •