Sayfa 712/960 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon
Arama sonucu : 7675 madde; 5,689 - 5,696 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Moral bozmak istemiyorum ama yükseliş ihtimalini gösterir bir tane teknik veri bulamıyorum inanın.İnşallah hatalıyımdır.1,25 üzeri kapanışlar şart.
    Son düzenleme : tarote; 26-09-2018 saat: 14:59. Sebep: gg

2. Bedelli sermaye artışı olurmu dersiniz

3.  Alıntı Originally Posted by notebook18 Yazıyı Oku
    Bedelli sermaye artışı olurmu dersiniz
    Velewki oldu sence hisseye bir faydası olur mu ya da kim katılır bedelliye?

Kafama takıldı

Şeytan kulağına su kaçırmayın. Bedelli neden olsun ki. Kesinlikle olmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by notebook18 Yazıyı Oku
    Bedelli sermaye artışı olurmu dersiniz
    Olması yüksek ihtimal, olursa sizce hisseyi nasıl etkiler?

6. Ne bedellisi kimsiniz siz patronun tavşanı mı önce taahhüt ettiği lotlari alsın sonrasını da bizler düşünelim

KAAN_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ceo Ersin ayrılmış şirketten. Hisse geri alımında yetkiliydi kendisi. bu haber nasıl etkiler?

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 28.09.2018 tarihinde almış olduğu karar gereği, Şirket organizasyon yapısında değişiklikler yapılmıştır.

Bu karara göre, şirketimizde Chief Executive Officer /CEO görevini yürütmekte olan Sn Ersin SERBES karşılıklı anlaşmak suretiyle şirketimizden ayrılmıştır. Kendisine bugüne kadar verdiği değerli katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

Bu günden itibaren, Doğtaş ve Kelebek markaları, daha önceden atanmış olan Marka Genel Müdürleri ve bunlara bağlı birbirinden bağımsız birimler tarafından yönetilmeye devam edecektir.

Şirketimizin kurumsal yapısını daha da güçlendireceğini düşündüğümüz bu organizasyon değişiklikleri kapsamında, daha önce CEO'ya bağlı olarak markalarımıza destek veren merkez birimler YK Başkanlığı ile birlikte CEO görevini de yürütecek olan Sn.Davut DOĞAN'a bağlı şekilde çalışmaya devam edeceklerdir.
    Borsa sabırlı olanların, sabırsızlardan kazandığı paradır.
    https://twitter.com/ekonomistben

8.  Alıntı Originally Posted by tarote Yazıyı Oku
    Moral bozmak istemiyorum ama yükseliş ihtimalini gösterir bir tane teknik veri bulamıyorum inanın.İnşallah hatalıyımdır.1,25 üzeri kapanışlar şart.
    https://invst.ly/8qz-t

Sayfa 712/960 İlkİlk ... 212612662702710711712713714722762812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •