Sayfa 489/960 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon
Arama sonucu : 7673 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Yeniden mor renkli kanala girmesi gerekiyor,formasyon hedefi için ,yatay desteğinden kapatmış.hacimsiz düşmesi iyi.ytd değildir.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by emre Yazıyı Oku

Yeniden mor renkli kanala girmesi gerekiyor,formasyon hedefi için ,yatay desteğinden kapatmış.hacimsiz düşmesi iyi.ytd değildir.

Şu teknik işini bırakın bence patron ne isterse o olur

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kusura bakma kardeş.Gereksiz oldu.

4.  Alıntı Originally Posted by emre Yazıyı Oku
    Kusura bakma kardeş.Gereksiz oldu.

Bu kağıt tekniğe göre çalışmıyor, CEO bir şeyler çeviriyor, ky yatırımcı bu kağıtta fazlaca, yabancıya satış yaptık diyerek hile yaptığını düşünüyorum, bu şekilde yatırımcı çekmeyi hedeflemiş olabilir, yeteri kadar yatırımcıda çekti ve devamlada çekmeye çalışacak, sonrasında ise bedelli açıklayabilir.

5. Bilanço açıklandığı zaman kağıt 4.40 lar civarındaydı, bilanço sonrası kağıt 4.70 ve biraz daha yukarı gitseydi ky elindekini patrona devredecekti, bu beklenti ile de çok kişi Kağıdı taşımaya başladı zaten.Şimdi ne kağıt aşağı geldiği için Kağıdı ky zararı kurtarması için bir umutla taşıyacaktır.

Ben sadece sesli düşünüyorum.Etki yaratmak istemem.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlk defa DGKLB alacaklar için A dan Z ye şirket hakkında her türlü bilgi bu bağlantıda mevcut.

https://kanalfinans.com/raporlar/his...-yorumlari/amp

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by musec Yazıyı Oku
    Bu kağıt tekniğe göre çalışmıyor, CEO bir şeyler çeviriyor, ky yatırımcı bu kağıtta fazlaca, yabancıya satış yaptık diyerek hile yaptığını düşünüyorum, bu şekilde yatırımcı çekmeyi hedeflemiş olabilir, yeteri kadar yatırımcıda çekti ve devamlada çekmeye çalışacak, sonrasında ise bedelli açıklayabilir.

Selam yorumlara katiliyorum. Sormak istedigim 200 milyon sermaye yi niye arttirmak istesin patron ? Ciroya kara gore fazlasiyla yeterli degil mi !

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by тупой Yazıyı Oku
    Selam yorumlara katiliyorum. Sormak istedigim 200 milyon sermaye yi niye arttirmak istesin patron ? Ciroya kara gore fazlasiyla yeterli degil mi !

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    200 Milyon üzerinde olan her sermaye patrona yarar.Neden artırmasın ki, Faizsiz para.Durup dururken neden diğer ortak anlamsız bir şekilde yabancı olarak lanse edilerek 3.80 den Kağıdı sattı.Satış olmadan önce halka açıklık oranı % 8 civarında idi.Şimdi % 50, bu şekilde yaparak yelpazeyi genişletti.Operasyonu yapan kim Ünlü , hedef fiyat veren kim ÜNLÜ, satan kim ÜNLÜ, hedef fiyat veren kim AK ,satan kim AK, yabancı falan olduğuna inanmıyorum, patronun ta kendisidir. YTD.

Sayfa 489/960 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •