Sayfa 740/960 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon
Arama sonucu : 7673 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Bu kadar büyük hacimle ve kademeler deki bu alıcılarla neden yerinden kıpırtamaz anlamıyor

Karanlık oda alış verişi

3.  Alıntı Originally Posted by vizara Yazıyı Oku
    Belliki borsaya bakisin baya sığ ! Milyon milyon lotu alan kisilerle satan kisiler ayni. Gedik 15 milyon almis ama 19 milyon satmis. Net alici/satici kimmis, takaslarda durum neymis, hisse bu kadar islem yapmis yukselmisken niye para cikisi olmus diye incelersen belki daha saglikli bir sonuca ulasirsin. Sonucta hepimiz hissenin yukselmesini istiyoruz ama boyle ky’ye mal dagitarak yukselmesi bizi korkutuyor. Maalesef hissenin sicili bozuk ve adim atarken cok dikkatli olmak gerekir.
    Kelime oyunları yapıp benim canımı sıkma alttan alttan iğneleyici sözler yazma 15 yıllık benimde borsa tecrübem var borsa tepetakla olmuş bizim hisseler zaten dipte bide sen sinirimo bozma ok
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

4. gözü toprağa bakiyor...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Kelime oyunları yapıp benim canımı sıkma alttan alttan iğneleyici sözler yazma 15 yıllık benimde borsa tecrübem var borsa tepetakla olmuş bizim hisseler zaten dipte bide sen sinirimo bozma ok
    Bu hissede son 1-2 gün içinde trade yapanlar dışında herkes zararda. Bu ayrı bir konu. Ayrıca kelime oyunu yapmadım demek istediğimi direk söyledim. 15 yıllık borsa tecrübenle o yorumu yapman dahada ilginç. Neyse herkes buraya hisse ile ilgili yorum haber okumaya geliyor karşılıklı atışmanın anlamı yok. Bu seni son muhatap alışım. OK !

1,05 geçilse 100 günlük ort hedef alırız 1,30
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

Bir patlama bekliyorum 0,90/1 arasındaki gibi.........
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

8. Geçmiş incelendiğinde üst üste 4 gün + kapatma olasılığı çok düşük.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 740/960 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •