Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 10 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Akademik Dünya

Question Akademik Dünya

Bu başlık a yüksek lisans/doktora yapan ales ve yds sınavlarıyla uğraşan forumdaşların bilgi ve tecrübe paylaşımı yapması amacıyla tarafımdan oluşturulmuştur Zira borsadan anlamam ama akademik konulardan konferanslar,dersler ve makaleler konusunda fikir alış verişinde bulunabilirim

Buyrun siz de iki satır yazın,

Saygılarıma ..

Yök dil sınavına girenler oldu mu ? Sorular nasıldı ?

Saygılarımla ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12

Nevşehir HBV üni. Yeni Rektörü önceki dönem Akp Milletvekili olan Mazhar Bağlı oldu.

Hayırlara vesile olur umarım...

2017 yılı 7 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan Ales sınavı müracaatı 15 Mart tarihi itibari ile başladı. Sınav ücreti 90 tl. Sınava girmeyi düşünenlere ...

Saygılarımla. .

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İlim ilim bilmektir İlim kendin bilmektir Sen kendini bilmezsin Ya nice okumaktır

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku

Nevşehir HBV üni. Yeni Rektörü önceki dönem Akp Milletvekili olan Mazhar Bağlı oldu.

Hayırlara vesile olur umarım...
    Amin ☺

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İlim ilim bilmektir İlim kendin bilmektir Sen kendini bilmezsin Ya nice okumaktır

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

Aşık Veysel Şatıroğlu

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •