Sayfa 18/19 İlkİlk ... 816171819 SonSon
Arama sonucu : 151 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Hisse takip..

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku

USTAM senetleri gördükce Vob ve Varant sayfalarına bakASIM GELMİYOR .....
    senin yerine perde arkasından bakanlar varama maalesef bugün endeks yorumlamayı sonlandırıyoruz..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

2.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    senin yerine perde arkasından bakanlar varama maalesef bugün endeks yorumlamayı sonlandırıyoruz..
    Sen ne dersen o olur Ben UYARIM senin söylediklerine ..

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Sen ne dersen o olur Ben UYARIM senin söylediklerine ..
    estğ ne demek sende ustasın ve aslında varantcı olmana rağmen sayfaya renk katmağa çalışıyosun farkındayım..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

GOODY.. destek 4.83

ANELE.. destek 2.91

SODA.. destek 5.18

sepet hisselerimiz bu şekilde oluşturduk ancak desteklere ciddi şekilde dikkat edilmesi gerekiyor. destek üzerinde her zaman yükseliş potansiyeli olduğunu düşünüyorum..

eline koluna sağlık mehmet (rosense) kardeşim..

form düşüklüğümü var diyecem ama bunlarda göz ardı edilecek kağıtlar değildi..

yazdığımız kağıtların yürümemesini ben artık endeksteki yükselişin sonuna doğru gelindiğine bağlıyorum. ama bu gün ama haftaya başka bişey düşünemiyorum..

Sayfa 18/19 İlkİlk ... 816171819 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •