Sayfa 1/19 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 151 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Hisse takip..

Hisse takip..

slm.. sayfayı açmaktaki amacım. akşamları zevkine yükseliş potansiyeli olan hisseleri tesbit edip paylaşarak dikkatinizi çekmektir. almak,satmak,hissenin detaylarını incelemek size düşer çünki kazanacak olanda kaybedecek olanda siz olacağınız için son kararı kendiniz vermelisiniz. tesbit edilen kağıtlar kendime özel bir teknik analiz ile bulunmaktadır. hisse sorulmaması rica olunur çünki hisse ile kesinlikle ilişiğim yoktur. sadece zevkine yazacağım. bol şanslar..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

SEPET HİSSELERİMİZ..

KARSN..
    GLYHO..
    ALARK..

her üç kağıttada yükseliş bekliyorum. endeksten etkileneceğini tahmin ettiğim için, düşüşlerin alım fırsatı olacağını olacağını düşünüyorum. üç kağıdı sepet yaparak değerledirebilirsiniz. bol kazançlar..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    SEPET HİSSELERİMİZ..

KARSN..
    GLYHO..
    ALARK..

her üç kağıttada yükseliş bekliyorum. endeksten etkileneceğini tahmin ettiğim için, düşüşlerin alım fırsatı olacağını olacağını düşünüyorum. üç kağıdı sepet yaparak değerledirebilirsiniz. bol kazançlar..
    sistemimiz. sepet sistemidir. yeterli yükselişi gösteren kağıt çıkartılarak yerine yenisi eklenip sepet olarak devam edilecektir..

endeksin zor bi zamanında topik açtık. çünki endeks çakılırsa bizim hisselerin uçacak hali yok. onun için garan 10. 82 geçilmeden kağıda girmeyelim..

5.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    slm.. sayfayı açmaktaki amacım. akşamları zevkine yükseliş potansiyeli olan hisseleri tesbit edip paylaşarak dikkatinizi çekmektir. almak,satmak,hissenin detaylarını incelemek size düşer çünki kazanacak olanda kaybedecek olanda siz olacağınız için son kararı kendiniz vermelisiniz. tesbit edilen kağıtlar kendime özel bir teknik analiz ile bulunmaktadır. hisse sorulmaması rica olunur çünki hisse ile kesinlikle ilişiğim yoktur. sadece zevkine yazacağım. bol şanslar..
    Hocam hayırlı bereketli olur inşaallah ...
    OKUYUP onayladığım bir yorum HİSSE'lerde bilançolarını tahmin edebilmek bazen biliyormuydunuz? denilebilir hayır ! Demek ki teknik analiz temelden daha etkili bir YOL olunduğu iddia ediliyor..!

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Hocam hayırlı bereketli olur inşaallah ...
    OKUYUP onayladığım bir yorum HİSSE'lerde bilançolarını tahmin edebilmek bazen biliyormuydunuz? denilebilir hayır ! Demek ki teknik analiz temelden daha etkili bir YOL olunduğu iddia ediliyor..!
    sağol mehmet kardeş. valla ben blançoya filan bakmıyorum. üçüde tarihi zirvelerini kırmış kağıtlar.hatırlarsın ben bu kağıtları vop topiğinde daha önce yazmıştım. evet teknik analiz çok önemli haberci diyebiliriz..

7.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    sağol mehmet kardeş. valla ben blançoya filan bakmıyorum. üçüde tarihi zirvelerini kırmış kağıtlar. hatırlarsın ben bu kağıtları vop topiğinde daha önce yazmıştım. evet teknik analiz çok önemli haberci diyebiliriz..
    HOCAM topiğin FORMATını bilemediğim için size de sormadan her hangi görsel bir resim koyamadım
    eğer ki sizin SEPET HİSSELERİMİZ..

KARSN..
    GLYHO..
    ALARK..

Grafikleri parametreleriyle koymanda sakınca yoktur dersen memnuniyetle elimden geldiği kadar çizmeye çalışırım ...

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    HOCAM topiğin FORMATını bilemediğim için size de sormadan her hangi görsel bir resim koyamadım
    eğer ki sizin SEPET HİSSELERİMİZ..

KARSN..
    GLYHO..
    ALARK..

Grafikleri parametreleriyle koymanda sakınca yoktur dersen memnuniyetle elimden geldiği kadar çizmeye çalışırım ...
    topik senin mehmet kardeş kafana göre takıl eğleniyoruz. heyecan olsun. merak etme artık sabırlı olacağım. bana bi yükü olmaz. akşamları bi göz gezdiririm o kadar. sonrası makara

Sayfa 1/19 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •