Sayfa 19/19 İlkİlk ... 9171819
Arama sonucu : 151 madde; 145 - 151 arası.

Konu: Hisse takip..

bu kadar sert görülen yükselişe rağmen yükselenler tabelasında bi tane bile baba hisse bulunmaması bende böyle bir şüphe uyandırdı.dolayısıyla hisseleride etkileyeceğini düşündüğüm için ben bayram sonrasına kadar alımlardan vazgeçiyorum..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

endekscileri etkilememek için endekse olumsuz bakmam bugün için değil yakın zamanda olduğunu tahmin ettiğimi söylemek istedim..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

endekste öyle bir noktaya gelindiki,hani iki ucu moklu değnek dedikleri.. tamda o noktadayız. belkide haftayı şhov yaparak kapatabilirlerde..

endeksin bugün tepede kapatacağını, p.tesi aşağı yukarı hareketlerle günü cüzi bir eksi kapanışla tamamlayacaklarını. salı günü çakacaklarını düşünüyorum..

5. 1 haftada %50ye yakın kazandıran başka bi kağıt var mı allahınızı severseniz
    Bu banvit 13ten 24e fırladı 1 haftada
    En ufak bi düşmede millet saldırcak 30a gider diye
    Herk3e %1 2 artarken nu banvitin %20 yükselmesinde bi şey var

6.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    endeksin bugün tepede kapatacağını, p.tesi aşağı yukarı hareketlerle günü cüzi bir eksi kapanışla tamamlayacaklarını. salı günü çakacaklarını düşünüyorum..
    By çıkışın kâr satışları olcak.illa ki düşer. Pzt salı günü düşükten alınır ve bayramdan sonra vuhuu
    Endeks zaten koptu gidiyor. Şu fiyatlar alım fiyatları bile olabilir hatta gibi geliyo bana

Alıntı Originally Posted by pentagr Yazıyı Oku
    By çıkışın kâr satışları olcak.illa ki düşer. Pzt salı günü düşükten alınır ve bayramdan sonra vuhuu
    Endeks zaten koptu gidiyor. Şu fiyatlar alım fiyatları bile olabilir hatta gibi geliyo bana
    benim tecrübeme göre böyle sert çıkışlar bir gün sürer ikinci seans günü yatay hareket üçüncü gün satış gelir. ondan sonra bi süre asansör oluruz. sizde hemen bi süre sonra döneceğini düşünüyosunuz olabilir herkesin bi düşüncesi var..

Sayfa 19/19 İlkİlk ... 9171819

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •