Sayfa 106/338 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 2699 madde; 841 - 848 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. Ya ne oluyoo anlıyabilen var mı bitmedi mi bu satış dalgası eridik resmen yeterrrrrrr ytd

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Boyle temeli bi masa iki sandalye sirketleri borsaya sokmamak gerek ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Alıcılar toplu ve güçlü ama yinede düşüyor. Doğru dürüst ky yok bu hissenin derdi sadece dolar mı bu kadar olumsuz mu etkileniyor bundan 2. çeyrek herşeyi belli edecek...

Telefondan alan satan ekleyemedim bir türlü ekran görüntüsü ancak teb ve qnb finans üzerinden 4.90 lı rakamların altına sarkması engellendi. Qnb ve Teb alımı 90 bin lot civarı....

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. satanlar kim acaba dostlar ?? bu satış baskısını kim kuruyor...hisseyi ölmeden mezara koyacak bunlar
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. bir son bir haftadır hisse elimde hem de fuul...yanlız aldığımdan beridir sert düşüyor....inanılmaz bir satış baskısı var...

datagatenin sektörü güzel...türkiye ekonomisi istikrar kazandığında en güçlü tepkiyi verecek hisselerden birisi de datagate ve indeks olur...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. patron bir miktar almış ama alımı son bir haftadır durdurmuş...patron neyi bekliyor daha ??

7. kapa yeni bir haber düştü patron dün 5,06-20 aralığından 11 bin adet hisse almış...yahu insan bu kadarcık mı alır ?? benim hisse adetim bile senden fazla...ne biçim patronsun sen...sahip çıkacaksan adam gibi sahip çık...yok eğer böyle sahip çıkacaksan bence git çocuk parkında kumlarla oyna daha iyi...hiç olmazsa burada yatırımcıları kendine güldürmezsin...

8. Deutche alıma başladı tekrar 682 lot )Capture+_2018-06-05-14-10-12.jpgCapture+_2018-06-05-14-10-07.jpg
    Son düzenleme : oncetemel; 05-06-2018 saat: 16:32. Sebep: ek

Sayfa 106/338 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •