Sayfa 112/338 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 2701 madde; 889 - 896 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. satacaksan sabah sat , alacaksan akşam al, çıkacaksan cuma çık...

tam batmalık ve kekolara göre bir düstur olmuş....

2. Bu seviyelerden toplayanların bir yıl içerisinde güzel paralar alabileceğini düşünüyorum, benim fikrim tabii ki beni bağlar ;)

3.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    satacaksan sabah sat , alacaksan akşam al, çıkacaksan cuma çık...

tam batmalık ve kekolara göre bir düstur olmuş....
    dostum 12 yıllık borsa tecrübemiz var...ilk yıllarda sadece birer kektik...giden gelen bizi yedi ve bu ilk yıllarda iki tane koca sermayeyi sıfırladık...daha sonra tecrübe kazandık ve bir miktar pişerek keko olduk... yani öyle kolay kolay keko olunmuyor dostum..bence kiymetini bilmek lazım...2015 yılında üçüncü sermayemin miktar 7 500 tl idi iki ay öncesine kadar bile nakitim 155 bin tl idi...ama şu anda stop loss yapmadığımdan ve inadına borsada kalmamdan dolayı sermayem 90 bin tl ye inmiştir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. dün sabah fiyatı 4,69 u gördüğünde satmayı başarabilenler ,akşam 4,45 ten rahatlıkla yerine koyabilirdi...bir çok hissede sabah sat akşam al modu geçerlidir...çıkılacaksa da cuma çıkılması daha faydalı..çünkü by lar c.tesi ve pazar günün ne getireceğini bilmediklerinden o riski almazlar ki ne halt oluyorsa da bu iki günde oluyor...hükümetler ne kadar kötü bir haber varsa piyasalar etkilenmesin diye bu iki günde açıklama yaparlar...

işte kekoluğun ky dostlarımıza kazandırdığı bir cümledir bu...ama yok ben ky değil de bir by ım diyorsanız ve benim işime yaramaz derseniz o başka tabi...ama ky dostlarımızın aklının bir köşesinde kalmasında ben fayda görüyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Bu o çocuğu patron burayı okuyorsan senin kadar o çocuğunu ve senin kağidin kadarda yavsak bir kkağit görmedim insan malına sahip cikmazmi ve o çocuğu patron

6. Dgate ciler iyi bayramlar efendim ...

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. evet bayram çok iyi geçecek eminim. 18 tlden 4.40a düşmüş bir hisse var elimizde ve daha nereye kadar düşecek meçhul. Allah sonumuzu hayır etsin

8. Sayın Keko sizi Kiler gyodan tanıyorum. Çok temkinli biriydiniz. En azından sizinle ilgili izlenimim öyleydi. Nasıl bulaştınız Dgateye hayret ettim gerçekten.

Sayfa 112/338 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •