Sayfa 126/338 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon
Arama sonucu : 2701 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. Spek dünkü 529 dan alanları bekliyor gibi onları aşağı yukarı yaparak bezdirmeye sattırmaya çalışıyor gibi YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by emireymen40 Yazıyı Oku
    Son 1 saat inşallah 5 10 üstü kapatır bence endekse göre bu artış çok da iç açıcı durmuyor YTD

dostum çok acelecisin...benden bile daha acelecisin.... dostum senin heyecanını ancak spek hisseleri yatıştırabilir...hisse daha dün %10 çıktı...şimdi de %4 artıdadır...endeks ise %1 artıdadır...bu hisseden daha ne istenebilir ki ?? hiç durmadan uçmasını mı ??

5,00-5,10 aralığını bu gün çok güçlendirdi....önümüzdeki günlerde 5,30 u aşmasını ve tekrardan ivmelenmesini bekliyorum...iyi hissede sabır çok önemli..bak ben geçen hafta yarısını sattım hala pişmanım...20 bin lotum vardı şimdi 10 bin var...eski zirvesi olan 16 tl yi görse 320 bin tl olacaktı ki benim iki ay önceki sermayemin zirvesi 155 bin tl ye göre iki kattan fazladır...eski zirvesini görürse öpüp başa koymak lazım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum çok acelecisin...benden bile daha acelecisin.... dostum senin heyecanını ancak spek hisseleri yatıştırabilir...hisse daha dün %10 çıktı...şimdi de %4 artıdadır...endeks ise %1 artıdadır...bu hisseden daha ne istenebilir ki ?? hiç durmadan uçmasını mı ??

5,00-5,10 aralığını bu gün çok güçlendirdi....önümüzdeki günlerde 5,30 u aşmasını ve tekrardan ivmelenmesini bekliyorum...iyi hissede sabır çok önemli..bak ben geçen hafta yarısını sattım hala pişmanım...20 bin lotum vardı şimdi 10 bin var...eski zirvesi olan 16 tl yi görse 320 bin tl olacaktı ki benim iki ay önceki sermayemin zirvesi 155 bin tl ye göre iki kattan fazladır...eski zirvesini görürse öpüp başa koymak lazım...
    Hocam böyle endeksi zor buluruz daha fazla yararlanması lazım onun için demiştim ayrıca hissenin nereden geldiği belli eğer eski yerine dönmesi için günlük bu kadarki yükselişler yetmez endeksin hrr gün artacağının bir garantisi yok hisse endeksin eksi olduğu dönemlerde ne kadar fazla düştüğü ortada Ytd

4. Endeks biraz daha zorlasa bize yetişecek YTD

5. bileşim ve teknoloji şirketlerinin performansı daha iyi olacaktır...nasıl ki sert düştüyse aynı şekilde de yükselecektir....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. dün tavanı bile görmüştü bu sırada bir çok kişi maliyet yaptı ...bu maliyet yapanlar hisse dün kapanışa doğru gevşeyince haliyle panik oldular o yüzden de bu kişiler fiyat kendilerine yaklaştığı anda satıp kurtulmak isterler..bu arkadaşların satışı bitince bence tekrardan çıkacaktır...bu gün maliyeti yüksek olanlara 5,18 i göstererek satış imkanı da verdi...

bence kimsenin panik yapmaması lazım...endeks düzeldikçe bu hissede gereğini yaparak eski zirvelerini hedefleyecektir...bu kadar aşırı düşmüş bir hisseyi yakalamak zordur...ve bence herkese de nasip olmaz...

7. Endeks 95900 hisse 505 endeks 95880 hisse 503 sanki endeks çıkarken şaha kalktın endeks düşerken çok etkileniyorsun YTD

8. İnşallah günü 5 10 üzeri kapatır ama zor gibi YTD

Sayfa 126/338 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176226 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •