Sayfa 153/338 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon
Arama sonucu : 2697 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

dün kağıttan 7 civarında çıktım.
    şöyle düşündüm,
    kağıt 7 lira,
    % 50 daha prim yapsa 10,50 olur.
    dohol 1 lira,
    % 50 prim yapsa 1,5 lira olur,
    tercihimi dohol'dan yana kullanıp dün 1 liradan dohol'a girdim.
    bakalım kısmet,
    varsa kısmetimizde bi ekmek yeriz,
    yoksa sağlık olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    dün kağıttan 7 civarında çıktım.
    şöyle düşündüm,
    kağıt 7 lira,
    % 50 daha prim yapsa 10,50 olur.
    dohol 1 lira,
    % 50 prim yapsa 1,5 lira olur,
    tercihimi dohol'dan yana kullanıp dün 1 liradan dohol'a girdim.
    bakalım kısmet,
    varsa kısmetimizde bi ekmek yeriz,
    yoksa sağlık olsun.
    Bu gün de benzer düşünen arkadaşlar olmuştur...özelikle endeks artılı olmasına rağmen datagatenin bir türlü artılı olamaması bir çok ky da moralleri bozdu bu yüzden de başka hisselere geçişler oldu...datagate düzeltmesini bitirdikten sonra tahminlerime göre bu sefer de süreç tersine işleyecektir...kendi hisseleri durgunlaşınca ve datagate de primli olunca bu sefer de onları satıp datagateye geçişler olacaktır...

şimdilik datagate görünümünü düzeltmedikçe yatırımcılar gelmeyecektir...ama hemen herkes sattığı hisseyi muhakak izler...olumlu işaretler aldığında da kolaylıkla geri döner...bir ky olarak vede kendimden biliyorum...işlem hacmini düşürmesi gerekiyor bir de belki de bakarsınız yarın datagate olumlu da davranabilir...bakıp görmek lazım...bu gün öğleye kadar 8 milyon tl işlem hacmi oldu...öğleden sonra ise bunun yarısı kadar aşağı yukarı 4 milyon tl kadar oldu...görüldüğü üzere öğleden sonra düşük hacimler ile inmiştir...

ben yine de başarılı trade yapabilen tüm ky arkadaşları kutluyorum...ben de dün son on dakikada maliyet yaptım...aselsan ile datagate arasında parmaklarım gitti geldi...en son datagateden yana tercihim kullandım....kısa vadede yanlış karar vermiş olabilirim ama orta ve uzun vadede doğru karar verdiğime inanıyorum...bakalım piyasa bizi haklı mı çıkaracak yoksa haksız mı ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. datagate zirvesi olan 18 tl lerden hala çok uzaktadır..hala agresif çıkış için gerekli şartlar vardır...ama şu sıralarda bir miktar düzeltme ve dinlenmeye geçti...hayırlısı ile bir işini bitirsin sonra yüzümüz gülecektir....maliyet yapacakların da bence uygun şartları gözlemlemeleri gerekiyor...şahsen ben bu şartları fark edersem burada paylaşırım..fark edemezsem de artık yapacak bir şey olmaz...datagatenin genlerindeki agresiflik tekrardan gün yüzüne çıkacak...bunun için sabır edeceğiz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. dagete ters rüzgarları sever..... bana göregünlükçüleri kağıt soğutmak...bu gün alanlar eksi gördükçe paniklemiştir endeks artı yüzde 2 sende tam tersi...artık bir yerden dönmesi mal kaptırmadan.... bu akğıtı 18tl----4.20 aradaki makas daha hala cok acık...

7. Şu bölge haberi gelse ucariZ. Acaba böyle bir durum var mi

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by orbus Yazıyı Oku
    Şu bölge haberi gelse ucariZ. Acaba böyle bir durum var mi

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne bölgesi biraz açarmısın

Sayfa 153/338 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •