Sayfa 166/338 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon
Arama sonucu : 2699 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. datagate düzeltme sürecine girdiğinden beridir ilk defa günü artılı kapatmayı başardı...buda iyiye işarettir..ben şu anda hissede iki tane olumlu işaret görüyorum iki tane de olumsuz...

olumlular : gün sonunda önemli bir dipten yukarıya doğru çok önemli bir miktarda toparlanması ,vede günü artılı kapatmasıdır..
    olumsuzlar: işlem hacmi hala 3-5 milyon tl lere inmiş değil...ikincisi de ağırlıklı ortalamasının hala altındadır...

normal bir hisse gibi davransaydı işlem hacmini minimuma düşürür daha sonra düzelme sürecinin sonunda önemli bir dibi gördükten sonra toparlanır ve günü ya ağırlıklı ortalaması civarından veya üzerinden kapanış yapardı...bu dört şart normalde birbirini teyit eden göstergelerdir...

bu gün bunlardan ikisinin olumlu diğer ikisinin de olumsuz olduğunu görüyoruz...ama ben yine de işlem hacminin yüksek oluşunu endeksin sabah önemli miktarda artılı olmasına ve dolayısı ile daha sabahın ilk dakikalarında %5 lik primi görmesine bağlıyorum...yine ağırlıklı ortalamanın yukarıda kalmasının nedeni de aynı olaya bağlıyorum...

ben olumlu düşünüyorum dediğim gibi bu gün ilk defa içime bir ferahlık geldi...bakalım datagate de yarın bizi teyit edecek mi ?? yoksa illa ki diğer şartların da olgunlaşması gerekiyor mu diyecek ?? nasip olursa yarın yakından izleriz...

datagate çıkışı da düşüşü de agresif olduğu için gerçekten de normal bir hisse gibi davranmıyor...bu hisse hala bir çok kişinin radarındadır..o yüzden de bu tür karışık seyirler izleyebiliyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. yükselmesi için biraz daha aşağı ineceğini düşünüyorum kısa sürede çok aşırı yükseldi yükselişini zaman içinde sindirmesi ileriki yükselişi için daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.

3. Ayrıca ekonomi bakanının piyasanın kabulleneceği biri olmaz ise endeks de yönünü aşağıya salması büyük bir olasılıktır kanımca.

4. Yarın açılış fena gaplı olabilir. Asıl gücünü göstermek isteyecek erkekleri gorcez. Dgate de naçizane fikrim ufak tefek olumluluklardan ziyade guclu hacimle sert hareket etmesi ya da her gün sert yükselişle sonrası satışların karşılanması. Bunun dışındaki hareketler mutlaka minimum yyzde 10 dyzeltmeleri tetikler. Satışlar alış fırsatı olur.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by orbus Yazıyı Oku
    Yarın açılış fena gaplı olabilir. Asıl gücünü göstermek isteyecek erkekleri gorcez. Dgate de naçizane fikrim ufak tefek olumluluklardan ziyade guclu hacimle sert hareket etmesi ya da her gün sert yükselişle sonrası satışların karşılanması. Bunun dışındaki hareketler mutlaka minimum yyzde 10 dyzeltmeleri tetikler. Satışlar alış fırsatı olur.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Keşke düşse 5,85 e ordan desteklesem ama duramamki yarın 6,25 den başşlarım alımlarıma, daha 56k oldu 100k ya 44k var, 5,85 e kadar almayı düşünüyorum....ytd...

6. arkadaşlar datagate normal şartlarda düzeltmesinin sonlarına gelmişti benim düşüncelerime göre bu gün çıkış yapması gerekiyordu...yanlız datagate için her zaman çıkış yapabilmesi için endeksin orta ve sert düşmemesi şartını öne sürüyordum...çünkü öyle bir endekste herşey mümkündür...bu datagatedir olası kötü endekste ne yapar bilemem...dolar dün sert çıkmış ekonomi yönetimi ehil olmayanlara teslim edilmiş...artık endeks nasıl olur bilemem...

datagate düzeltmenin sonlarına gelmesinin olumlu etkilerini muhakak bir şekilde ortaya çıkaracaktır...hisse sığdır ama buna rağmen datagate dirençli olabilir..

albayrak damat olmanın avantajlarını sonuna kadar kullanıyor....daha bir iki yıl olmadı enerji bakanı idi çabucak ekonomi bakanına terfi edildi...artık türkiye ekonomosi ALLAH a emanettir...neyse dostlar umarım ülkemiz için hayırlısı olur...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. İşlem hacmi şu saat itibari ile (12:08 ) 1,9 milyon tl dir..bu gün işlem hacmi çok düşmüştür ve bana göre çok sevdiğim bir ortamı hazırlamaktadır...ağırlıklı ortalama ise 6,19 dadir şu anki fiyatı ise 6,17 tl dir...çok sert endekse rağmen şu ana kadar öyle aşırı sert satış yok datagatede...dün de zaten en düşük 6,09 u görmüştü bu gün de en düşük 6,08 i gördü...yani aşırı bir düşüş yok...şu ana kadar ben durumu güzel görüyorum...böyle ortamlar hisselerin olası alış tepkileri vermelerine zemin hazırlıyor...

8. dün saydığımız dört adet olumlu işaretler yavaş yavaş oluşuyor gibi...şimdi baktığımda fiyatını 6,19 da ve de tam da ağırlıklı ortalamasında olduğunu gördüm...yani düşen işlem hacmi ,çok aşağıları görüp toparlanma, ağırlıklı ortalamasının civarına veya üzerine çıkma isteği ve belki de artılı kapatma olasılığı gibi şartların oluşmasına çok yaklaşıldığını görüyorum...gün sonuna kadar bu olumlu durumunu koruyabilirse düzeltme süreci bitti diyebileceğim....

bakalım datagate nasıl davranacak ???

Sayfa 166/338 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •