Sayfa 173/338 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon
Arama sonucu : 2699 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Kekom sanırım spek alımlarımdan korktu 13k daha aldım 5,66 dan, baktı mallar gidiyor, yüklendi yukarı....ytd...
    dostum sen bir yere ayrılma arada bir şu speği korkutuver yahu....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Ah para ah, bir kaç milyon daha olsa görürdü spek gününü bizimde cephane az kaldı, ama spek bugün tavana yapıştıracak gibi...ytd...

3.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Ah para ah, bir kaç milyon daha olsa görürdü spek gününü bizimde cephane az kaldı, ama spek bugün tavana yapıştıracak gibi...ytd...
    dostum tavan 7,15 civarı...oraya kadar nasıl yapıştıracak ??? çok zor...şu anda 6,04 te ve ısrar ile oranın üzerinde kalıyor ama tavan bana göre mucize gibi bir şey olur... olursa seviniriz tabi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum tavan 7,15 civarı...oraya kadar nasıl yapıştıracak ??? çok zor...şu anda 6,04 te ve ısrar ile oranın üzerinde kalıyor ama tavan bana göre mucize gibi bir şey olur... olursa seviniriz tabi...
    şimdiden 6.08 oldu bile endeks az toparlasın tavan olma ihtimali yüzde 90 diyim sana ve dedim...ytd...

5.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    şimdiden 6.08 oldu bile endeks az toparlasın tavan olma ihtimali yüzde 90 diyim sana ve dedim...ytd...
    valla güzel moral veriyorsun dostum...hayal de gerçeğin yarısıdır diyorlar...ben bu hayale de seviniyorum...bu hissede tavan görmek güzel olacak...

6. datagate düzeltme sürecine girdiğinden beridir ilk defa bu gün ağırlıklı ortalamasının üzerinde kapanma meyilindedir..şu anki fiyatı 6,02 iken ağırlıklı ortalaması ise 5,92 de...çok ilginç şeyler oluyor..bu fiyatlar ile zirvesine ulaşması için yüzde üçyüz prim yapması gerekiyor...bu günkü yüzde 3 lük endeks düşüşüne rağmen artılı olabiliyor olması bana güzel bir haberinin olabileceğini düşündürtüyor..bu haber ne olabilir ?? açıkçası hiç kestiremiyorum..

7. Dolar düşmeye başladı, endekste toparlanırsa tavan olmamız işten bile değil....ytd....

Sayfa 173/338 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •