Sayfa 180/338 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon
Arama sonucu : 2701 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. bu gün endeks gibi yatay takıldık..ağırlıklı ortalamamız 5,50 idi bizim kapanışımız 5,51 oldu...düzeltmeye girdiğinden beridir ilk defa ağırlıklı ortalamamızın üzerinden bir kapanış yapıyoruz..işlem hacmimiz 3 milyon tl oldu...bu miktar malumunuz azdır...şu ana kadar iyi duruyoruz...endeksin %0,32 yükseldiği bu günde biz %0,92 yükseldik...şu ana kadar göstergeler iyi görünüyor...umarız hem endeks düzelir hem de datagate...datagatenin süprizlik faktörü her zaman vardır...çünkü zirvesine göre üç kat aşağıdadır ve buda kendisine her daim agresiflik katacaktır...biraz da sığ olması hissenin her an her şey yapabilmesine olanak sağlıyor...artık hayırlısı diyelim dostlar...umarız yakında güzel haberleri gelir...çünkü geçen gün durup dururken endeksin yüzde 3 düştüğü bir günde çok agresif toparlamıştı ve buda hareket de bana güzel bir haberinin gelebileceğini düşündürtmüştü...

kendimizi biraz darı ambarında hissedelim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu gün endeks gibi yatay takıldık..ağırlıklı ortalamamız 5,50 idi bizim kapanışımız 5,51 oldu...düzeltmeye girdiğinden beridir ilk defa ağırlıklı ortalamamızın üzerinden bir kapanış yapıyoruz..işlem hacmimiz 3 milyon tl oldu...bu miktar malumunuz azdır...şu ana kadar iyi duruyoruz...endeksin %0,32 yükseldiği bu günde biz %0,92 yükseldik...şu ana kadar göstergeler iyi görünüyor...umarız hem endeks düzelir hem de datagate...datagatenin süprizlik faktörü her zaman vardır...çünkü zirvesine göre üç kat aşağıdadır ve buda kendisine her daim agresiflik katacaktır...biraz da sığ olması hissenin her an her şey yapabilmesine olanak sağlıyor...artık hayırlısı diyelim dostlar...umarız yakında güzel haberleri gelir...çünkü geçen gün durup dururken endeksin yüzde 3 düştüğü bir günde çok agresif toparlamıştı ve buda hareket de bana güzel bir haberinin gelebileceğini düşündürtmüştü...

kendimizi biraz darı ambarında hissedelim...
    Kekom, dün ve bugünki alımlarımla 3 farklı kuruma toplamda 100k depolamış vaziyetteyim, malumunuz üzere biraz maliyeti yukarda oluşturduk, ortalamam 5,84 olmuş, 50 bin tl kardan 33 bin tl zarara geçirmiş ama canı sağolsun, gerekirse 10 yıl bekler 24 den aşağı satmam.....ytd...

3. 100k derken lot mu para mı ortak
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

4. hacim düştü tabi açığa in yasaklanması da etkiledi. artık hacmin artmasını bekleyeceğiz. bist düşmese aslında çok iştahlı gitmeye ama hacimli giderse iyi olacak baya.
    pastada belirgin bisey yok öyle alavere dalavere.
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

5. SPK, 31 Ağustos'a kadar Borsa İstanbul pay piyasalarında gerçekleştirilecek pay alımlarının Piyasa Bozucu Eylemler Tebliğinin 4'üncü maddesinin üçüncü fıkrası kapsamında değerlendirilmemesine karar verdi.
    Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), 31 Ağustos'a kadar Borsa İstanbul AŞ pay piyasalarında gerçekleştirilecek pay alımlarının Piyasa Bozucu Eylemler Tebliğinin 4'üncü maddesinin üçüncü fıkrası kapsamında değerlendirilmemesine karar verdi.

SPK'dan yapılan açıklamaya göre, Kurul Karar Organı'nın bugün yapılan toplantısında bugünden itibaren 31 Ağustos'a kadar pay piyasalarında yapılacak alımların piyasa bozucu eylem olarak değerlendirilip değerlendirilmemesi ile ilgili düzenleme yapıldı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Kurul Karar Organı'nın 13 Temmuz 2018 tarihli toplantısında,VI-104.1 sayılı Piyasa Bozucu Eylemler Tebliğinin 4/3 maddesi ve söz konusu Tebliğ hükmünün uygulanması hakkındaki 28 Mayıs 2014 tarihli ve 16/514 sayılı Kurul Kararına ilişkin olarak, kurulumuz kararı tarihi olan 13 Temmuz 2018 tarihinden 31 Ağustos 2018 tarihine kadar Borsa İstanbul AŞ pay piyasalarında gerçekleştirilecek pay alımlarının VI-104.1 sayılı Piyasa Bozucu Eylemler Tebliğinin 4 üncü maddesinin üçüncü fıkrası kapsamında değerlendirilmemesine karar verildi."

Piyasa Bozucu Eylemler Tebliğinin 4 üncü maddesinin üçüncü fıkrası, pay piyasası ihraççıları ve yakınlarının sermaye piyasalarında yapacağı işlemleri düzenliyordu.

Buna göre, ihraççılar tarafından düzenlenen finansal tablo ve raporlar ile bağımsız denetim raporlarının hazırlandığı hesap döneminin bitimini izleyen günden söz konusu tablo ve raporların kamuya duyurulmasına kadar geçen süre içerisinde, içsel bilgi veya sürekli bilgilere sahip olan kişilerin veya söz konusu kişilerin eşleri, çocukları ya da aynı evde yaşadıkları kişilerin ilgili sermaye piyasası araçlarında işlem yapmaları piyasa bozucu eylem olarak değerlendiriliyordu.

SPK'nın bugünkü kararıyla, bahse konu kişilerin pay piyasalarında alım yapmaları durumunda bu madde kapsamında değerlendirilmeyecek.

6. Bu haber çok iyi haber. Hisse hem kelepir hemde denetimden geçmemiş 6ayliklarda makyajla bilanço öncesi malları topla. İyi bilanciloyla çek yukarı sonra istediğini yaparlar. Ben böyle algiladim bu haberi. Bende bugün yüzde 90 fullledim malları. Piyasada biraz tepki vermek istiyor düşüncem. Piyasasının yikilmamasi bize mutlaka olumlu yansıyacaktır. (Dikkat edin çıkmayi gectim, hatta hafif duseslere bile raziyim.yetirki yikilmasin) bu arada iphone da zam geldi. 9ayliklarda olumlu etkilenir. Sert bir hareketle 6 bandı üstü kapanış larla 7li rakamalarivtll tekrar test etmek isteyebilir. Bu sebeplerle ve naçizane analizimle depo fuledim. Hayırlısı artık ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. İçinden geçilen dönem olağanüstü bir dönemdir. Patronlar sizin için Tebliği esnetiyorum hisselerinize sahip cikacaksaniz çıkın. Bir daha bu fırsat gelmeyebilir

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 13 Temmuz 2018
    Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Türkiye'nin kredi notunu BB+'dan BB'ye düşürdü, görünümü ise "durağan"dan "negatif"e çevirdi

Sayfa 180/338 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •