Sayfa 184/338 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 2699 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. Sayın Keko,yorumlar iniz için teşekkürler.

2. Datagate bu sabah açılışını 5,78 den yaparak 4 kademe gaplı açılmıştı...biraz önce en düşük 5,75 i görerek o gapı kapatmış görünüyor...buna sevindim...küçük de olsa bir ukte içimizde kalmasın...ne olur ne olmaz sonra inadına başka bir gün orayı kapatmaya inmesin...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Samsung'dan dolar zammı: İşte son fiyatlar
    Teknoloji devleri dolarda yaşanan son dalgalanmalardan dolayı Türkiye için yeni bir fiyat politikası belirledi

Bunlarla da ilgilenebilirsiniz
    Samsung telefonlarda büyük güvenlik açığı
    Türkiye'deki iPhone fiyatlarına büyük zam
    Tweet Takip et: @cumhuriyetgzt Facebook'ta paylaş WhatsApp Tumblr E-posta
    cumhuriyet.com.tr Yayınlanma tarihi: 17 Temmuz 2018 Salı, 00:18
    [Haber görseli]

Dolardaki artış nedeniyle geçtiğimiz günlerde Türkiye pazarında ki ürünlere zam yaptığını açıklayan Apple’ın ardından Samsung’dan da zam açıklaması geldi.

Güney Kore merkezli şirket, Türkiye'de satışını yaptığı önemli ürünlerine yüzde 10-15 arası zam yaptı.

Zamların arından fiyatı 4 bin 999 TL olan Galaxy Note 8'in fiyatı 5 bin 499 TL'ye çıkarırken; Galaxy S9'un 4 bin 599 TL olan 64 GB'lık sürümünün fiyatı ise 4 bin 899 TL'ye yükseldi. Ayrıca 5 bin 199 TL'den satışa çıkarılan Galaxy S9+ da 5 bin 499 TL oldu.

Telefon devleri samsung ve Apple 'ın cihazlarına yaptığı zamlardan sonra diğer telefon üreticilerinin de cihazlarına zam yapabileceği söylentileri tüketicileri zora sokacağa benziyor.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/e..._fiyatlar.html
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Bizim spek efendi herkesin psikolojisini bozmayı iyi beceriyor. Vallahi ben sabırlıyım bekleyecegim

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. dün 8 milyon işlem hacmi ile %4 çıkmıştı...şu ana kadar 2,7 milyon tl ile %3,3 çıkış yapmışız...bu durum bu hisseyi alanların tuttuğunu ve daha düşük işlem hacimleri ile daha çok çıktığını gösteriyor...son bir kaç günlük yaptığımız yorumların özeti şudur : hisse yeniden çıkış trendine girdi...

tecrübelerim bu çıkışların tıpkı kartopunun yuvarlanarak gittikçe büyümesi gibi olacak diyor...gittikçe daha az işlem hacmi ile daha çok çıkış potansiyeli bizi bekliyor...tabi endeks bize yamuk yapmaz ise ??? endeks hafif eksi ,yatay veya her türlü artıda sıkıntı oluşturmayacağına inanıyorum...ama orta ve sert endeks düşüşlerinde ne yapar ?? buna bir şey diyemem...

6. At yarışı oynayan bilir yarışta favori atların dışındakilere veya yarışta sonuncu gelen atlara ne denir birçoğumuz biliriz. Bizim hissede bugün aynen öyle oldu.

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. kront tavan yapmış ,link de %13 çıkmış ..ayrıca karel de iyi çıkmış...teknoloji şirketlerinin çıkış yapması hepsini etkiliyor...datagate de bu ortamdan faydalanacaktır...durumu zaten iyi idi bu şekli ile daha da iyi olacak görünüyor..

8. Endeksin de etkisiyle dediğimiz gerçekleşti, ha biz dediğimize göre hareket ettik mi hayır.. lotlar kayboldu vs ama bence artık arkayı sağlama aldı gibi, endeks 88.000 lere indiği zaman"ki kritik noktaydı", 5,20 küsürleri gördü daha aşağı salmadı. Bakalım yolu açık olsun, ülkede yine bir beklenmedik olay olmaz ise yönü yukarı inşallah, 50 günlük ortalamayı da geçti, çok hızlı çıkabilir, tabi bunlar benim kendi görüşümdür, YTD.

Alıntı Originally Posted by Pirimoglu Yazıyı Oku
    Arkadaşlar dikkatli olun derim, bu kadar hızlı yükselişin dönüşü olabilir, 5,50 hatta 5,40 - 6,10 arası boş. YTD - Uzun vadede zaten sıknıtı yok.

Sayfa 184/338 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •