Sayfa 195/338 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 2699 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bunu şimdi topikte paylaşmayayım dostlar sonra büyüsü kaçar...ama aldığım zaman burada paylaşacağım...o vakit isteyen alır isteyen de almaz....geçmişte kendime göre oluşturduğum bir tekniğe göre davranırdım..dün o tekniğime göre kront alınabilirdi ben krontun birazcık daha düşmesini bekledim ama olmadı kront yukarı koptu ve gün içinde %17 lik primi gördü...

artık nasip diyelim dostlar...aynı şekilde bu sabah da bir gözüm kilergyoda idi...son anda onu da almadım o da %15 lik primi gördü...bu sefer gözümü karartım ne olursa olsun beklediğim gibi hareket ederse o hisseye gireceğim...onda da bir iki gün içinde %10-20 aralığında bir çıkış bekliyorum....bakalım nasip ne olacak ?? başaracak olursam gelir tekrardan datagateye lotlarımı artırarak girecem...
    "Gidenin arkasından bakmayın; yoksa geleni göremezsiniz." J. Christophe demiş o yüzden herkes nasibini alır diyelim.

2. hayırlı geceler ve haftasonu tatili dilerim.
    tobonun boyun çizgisi kırılmadan kesin birşey söyleyemeyiz kırılsın daha sonra umutlanalım.

3. Bu daha iyi yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by emirler Yazıyı Oku

Bu daha iyi yatırım tavsiyesi değildir.
    Grafiklerin için teşekürler dostum...benim de mantığıma uyan ve geçmişte de sık sık söyledikerim ile uyuşan bir grafiktir...zamanla ve sabır ile oralara ulaşacağını tahmin ediyorum...7,15 -20 civarlarındaki direnci aşacak olursa hisse agresifleşecek ve sizin de grafiklerde görsterdiğiniz yer olan 10 tl ler hedef olacaktır......zaten eğer fiyat 8,50-9,20 aralıklarına girecekse ister istemez psikolojik beklenti 10 tl olur...

hissemiz son zamanlarda çıkmasına rağmen teknik verilere baktığımızda rsi ve momentumun dün önemli dip ve desteğe ulaştığını ve boynunu yukarı çevirmeye başladığını görüyoruz...teknik veriler de hissenin yukarıya yönelmeye hazırlandığını söylüyor...artık hayırlısı diyelim...hisse şu anda hala 6,00 ın üzerini güçlendiriyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Grafik ler ve yorumlarınız için teşekkür ederiz.

6.  Alıntı Originally Posted by finansmy Yazıyı Oku
    dgate den karı alan sekur a gelsin ben öyle yaptım. dgate de son zamlardan dolayı büyük bir hareket olmayabilir.
    Öngörüne,kesinlikle katılıyorum.Bende Sekur un gideceğine inanıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by afacanizmit Yazıyı Oku
    Öngörüne,kesinlikle katılıyorum.Bende Sekur un gideceğine inanıyorum.
    Kardeş sekur forumunda """hisseye ilgi iyice azalmış"" demişsin şimdi burada da sekur gidecek diyorsun burada bi çelişki yok mu??? Ben mi yanlış anlıyorum...

Sayfa 195/338 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •