Sayfa 203/338 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 2699 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar son bir kaç gündür bir hisseyi çok yakından takip ettiğimi ve beklediğim aralığa düşmesi halinde alacağımı söylüyordum....dün de bu yorumu yapmıştım...söylediğim hisse denge hissesi idi 2,75 lerden beridir yakından takip ediyordum...düşmesini beklediğim fiyat 2,44 idi...bu gün 2,43 ü gördü...bana göre düzeltmesinin sonuna geldi ki bu günkü duruşu da zaten çok güzel oldu...bu hisseden kazandıktan sonra tekrardan datagateyi almak istiyorum...bakalım nasibimizde neler olacak ?? bu arada dengeyi fuul girdim alış ortalamam ise 2,48 oldu...merak eden arkadaşların bunu bilmesini istiyorum..

son bir kaç gündür takip ettiğim hisselerden kront ,kilergyo,karel gibi hisseleri alımı düşünmeme rağmen datagateye olan sevgimiz ve dolayısı ile sabrımız yüzünden almayıp kaçırmış idik...bu yüzden de son olarak denge hissesinde ne olursa olsun almayı kafaya sokmuştum...sonunda aldık...bakalım bundan sonra ne olacak...
    Kekom, hadi gene iyisin, trade den kaybettiğin 1000 lotu 1 günden 1500 lot alacak kadar trade ledin, bol şans, surrender...

2.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Mükemmel seçim, hissenin arkasında derin devlet var, düşmesine fırsat vermez, bende en kısa zamanda alımlara başlayacağım...ytd...
    aman dostum datagateleri satarsan bu kötü havada kötü olur...datagateyi yere serersin...bence yerinde kal...ha yeni alım yapacam diyorsan sen bilirsin..yanlız dengede uzun kalıp kalmayacağım belli değil...tepkisini görürsem ve gidebileceği yere kadar tutarım...başta da söyledim ilk etapta teknik gözle bakıyorum dengeye...ama onun da beklentileri fena değil...dengede bozulma görürsem verebilirim...o yüzden de bence bana güvenerek giriş yapma ,sonra çıkarsam hayal kırıklığına uğrarsın ki bunu dostlarımda oluşmasını istemem...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Kekom, hadi gene iyisin, trade den kaybettiğin 1000 lotu 1 günden 1500 lot alacak kadar trade ledin, bol şans, surrender...
    doğrudur biraz da tesadüfen oldu...bu gün denge için datagateleri sattım çünkü dengenin belirlediğim alım aralığına düşme ihtimali belirdi...bu gün bilmeden sabah satış yaptık ,akşama doğru da alış...uzun süredir ilk defa imzamı uyguluyorum..imzamı sürekli uygulasaydım şimdiye kadar datagateden en az %10 daha kazanırdım... datagateye olan aşkımız parmaklarımızın satış tuşuna gitmesine engel oldu...son olarak kront ve kilergyo ve karelin çıkışını izleyince artık biraz da datagateye kızarak satmak zorunda kaldık...sanırım isabetli bir karar oldu...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. eğer dengede amacıma ulaşırsam tekrardan datagateye destek atmayı düşünüyorum..tabi bu sefer daha çok lot alarak...

5. abiler günaydın hayırlı kazançlar olsun.
    bu neydi anlamadım ben bir kademe alttan alim diye uğraşıyorum bir anda 5.40 5.45 den işlem oluyor bu nasıl olur.

6.  Alıntı Originally Posted by Hılmı Yazıyı Oku
    abiler günaydın hayırlı kazançlar olsun.
    bu neydi anlamadım ben bir kademe alttan alim diye uğraşıyorum bir anda 5.40 5.45 den işlem oluyor bu nasıl olur.
    verilere bakıldığında orası görülmüş görünüyor...oraya kadar nasıl düşüyor inanılır gibi değil...

7. inşallah orayı hızlı dip yaptım artık yönüm yukarı gidecek demek istemiştir.

8. 6,05 imi almadı. tetikteyim. bugun 6üzeri kapanış bekleiyoorum. gene 6bandı uzerinde kalmak isteyebilir. oyuzzden sildim satışlarımı. bugun ekmek vermıyor bize.

Sayfa 203/338 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •