Sayfa 224/338 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon
Arama sonucu : 2699 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. Merkez bankası faiz arttırımı olup olmayacağı belli olana kadar yön aşağıları gösteriyor...
    Faizleri arttırsa bir dert arttırmasa ayrı bir dert... faizsiz borçsuz bir şekilde fakir olarak yaşamak, müreffeh bir şekilde ama borcun faizin içinde yaşamaktan bin kat daha güzeldir, inşallah bir gün şu faiz belasından,israftan, gösterişten, borç ekonomisinden kurtuluruz... borcun kadar köle oluyorsun işte maalesef....
    Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

2. kendini unutturuyorsun değil mi...birden bire %10 çakarsın yukarıya yakında

3. Fişekledi kağıdı biri.

ytd

4. Kalici olmadıktan sonra bir anlami yok, kapanista artida kapatmasi halinde iyi olur, hayirlisi artik....

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

5. bu defa 5,50 geçersin artık...indes de 7 yi

6. Birileri güzel güresiyor en iyisi cayimi icip izlemek, aksiyonu seviyorum ama aksam ne olacagi da belli olmaz izleyelim gorelim , neticede filmin sonunu merakla bekliyorum..Dedigim gibi hayirlisi ne ise o olsun... fazla ziplamaya da gerek yok...Kalbi olanlar izlemese daha iyi...

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. İş'in tahtaya vurmasıdır

ytd

8. yaklaşık -%3 ile başladığı günü %5 küsür artıda kapatarak 1 haftalık kaybını geri aldı... güzel performans gösterdi... devamı gelir mi bilinmez ama en azından aşağılara salmasın yeterli benim için... hisse sahipsiz değilmiş en azından bunu gördük...herkese hayırlı olsun....

Sayfa 224/338 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •