Sayfa 226/338 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 2699 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. haaa elimde data var o ayrı, ben artırmaktan bahsediyorum

2. Cok hararetli bir gun daha , gun sonu itibariyle iyi olur insallah, bistin tepkilerine paralal ama bistten daha guclu tepki veriyor , gun ici fiyat marj çok yüksek , piyasa fiyatlayamiyor hisseyi bakalim 5.20, 5.50 seviyelerinde belli bir banda atabilecek mi ?

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

3.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    şunu söyleyebelirim...indesle data arasında 1.2 tl fark çok küçük...bu nedenle data değil indes alırım...daha geçen gün fark 1.60 lardaydı....bu fark biraz açılmalı sonra data alırım
    bende data var ozaman indes e geçeyim diyeceğim ama data daha hareketli sanki indesi yakalayacak

4. Geleceğin logo yazılımı

5. 5.20 uzerinde kalirsak iyi olacak zira 5 in alti guven vermiyor, buna ragmen fena sayılmaz ama 5.2 ve uzeri kapanislar yaparak buradaki yerini saglamlastirmasi iyi olacaktir...

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

6. Çok garip bir hisse

7. hisse kasım 2017- mayıs 2018 arası büyük operasyon yemiş olduğundan hisseyi herkes korkak yavru kedi gibi izliyor ama bildiğim kadarı ile şirketin genel durumu borçluluğu vs. çok kötü bir durumda değil, belki karlılık azalabilir belli bir dönem ama bitik bir durum yok .... 6-7 li fiyatlara kadar potansiyeli var tabi 5'in altına 4 lere kadar sarkma ihtimali de var... şirketin durumunda olağanüstü bir olumsuz durum olmadığı müddetçe hangi fiyata gelirse gelsin takibe devam etmeyi düşünüyorum...

8. Şirket gayet iyi durumda

Sayfa 226/338 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •