Sayfa 228/338 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon
Arama sonucu : 2699 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. [QUOTE=Calypso3;2643644]Abi ben bunu bilirim borsa sabır işidir sürekli al sat zarardır yapabilen azdır kalacaksın yerinde karını alıp temiz çıkacaksın[/QUOTE

2.  Alıntı Originally Posted by Calypso3 Yazıyı Oku
    Abi ben bunu bilirim borsa sabır işidir sürekli al sat zarardır yapabilen azdır kalacaksın yerinde karını alıp temiz çıkacaksın
    bizde yapamıyoruz zaten cesaretimiz yok..ben birde datagate nin hangi ürünleri sattığını öğrenmek istiyorum bilen varsa

3.  Alıntı Originally Posted by muzaffer Yazıyı Oku
    bizde yapamıyoruz zaten cesaretimiz yok..ben birde datagate nin hangi ürünleri sattığını öğrenmek istiyorum bilen varsa
    http://www.datagate.com.tr/ buradan ürünlere ve şirket ile diğer bilgilere ulaşılabilir...
    Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

4. Sat sat bitmiyor bu satıcılar ilginç

5. Hacim yok ki sabah girenler satmis olabilirler, yoksa extra satis durumu yok görünüyor...

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

6. BackqRound hocadan izin alınarak paylaşılmıştır.............

7. Bugun endekse kafa tutuyor hacimde 10 milyonu gecmis goruntu gayet basarili su ana kadar...

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by SPESİFİK Yazıyı Oku
    BackqRound hocadan izin alınarak paylaşılmıştır.............

Merhaba backqround hoca sadece burdamı başka mecrada takip edebilirmiyiz

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 228/338 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •