Sayfa 254/338 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304 ... SonSon
Arama sonucu : 2699 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. agresif bir yapısı olan datagateyi çok yakından takip ediyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Devre kesici gelmiş.
    Tavan 5,83 görünüyor.

3. 20 lik eması 5,71 de...

50 lik eması 6,28 de..

100 lük eması 6,38 de...

200 lük eması ise 6,10 da...

bu kapanış ortalamaları datagatenin daha gidecek çok yolunun olduğunu bize gösteriyor..aşağı yukarı indeksin temetü vermeden önceki 6,47 fiyatları seviyeleri datagateyi tatmin edebilir...geçmişte de fiyat seviyeleri birbirine yakın idi..
    bakalım bu çıkış nereye kadar sürecek ??? veya çıkmaya devam edecek mi ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Ne gitti bee.Devam eder bence

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by alikaratas Yazıyı Oku
    Ne gitti bee.Devam eder bence

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    savunma bakanı akar , s 400 ler haziranda gelmeyecek ileriki aylarda gelecek dedi...bir çeşit ertelendi...buda endeksi güçlendirecektir...eğer önümüzdeki günlerde de endeks iyi olursa datagate agresif olduğu için çıkışa devam edecektir...gideceği yerler yukarıda göstermiş olduğum ema seviyeleri belki de daha yukarıları olabilir..çünkü datagate biraz delidir...çıktı mı ölçüyü kaçırabiliyor...inince de benzer durumdadır...o yüzden de endeks önemlidir datagate için..

endeks öngörüm ise olumlu devam etmesi yönündedir...s400 ler daha da ötelenirse döviz de iner endeks de çıkar...ekonomi de bir nebze olsun rahat nefes alır..

6. ağırlıklı ortalamamız 5,37 iken kapanış fiyatımız ise 5,49 oldu...bu gün en yüksek 5,58 i gördük...alış iştahı bu gün çok iyiydi...bu kapanış yarın endeksten yana bir sıkıntı oluşmadığı sürece tekrardan hissenin çıkmak isteyeceğini bize düşündürüyor...dediğimiz gibi önemli ema seviyeleri hala çok yüksekte...bu durum da hissenin aşırı düştüğünü bize gösteriyor...

zaten aşırı düştüğünü kardeşi indekse de baktığımızda görebiliyoruz...işte bu yüzden de endeks toparlandığı sürece kardeşi indeksi yakalayıp geçmek isteyecektir datagate...

7. indeks temetü vermezseydi ve fiyatı temetü miktarınca aşağı inmeseydi ,indeks şu anda 6,60-70 lerde olurdu...işte datagate kardeşi indeksten pek ayrılmayı sevmiyor...

8. mantığım ilk etapta datagate 6,20-6,50 aralıklarına gelmeli diyor...deliliği tutarsa daha da geçebilir çünkü daha bir iki ay önce bile kardeşi indeksin çok üzerine çıkmıştı fiyatı...bakalım bu deli oğlan ne yapacak ?? ben de çok merak ediyorum...o yüzden de yakından takip ediyorum..

elinde bulunduranlar hayrını görsünler...

Sayfa 254/338 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •