Sayfa 255/338 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305 ... SonSon
Arama sonucu : 2699 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. Endeks olumlu olduğu sürece datagatenin çıkışa devam edeceğine inanıyorum...yalnız biraz önce endeks eksiye dönünce ben panik yapıp 5,88 ortalama ile çıkış yaptım...kalan arkadaşlara başarılar diliyorum...datagate hala sağlam duruyor ve tahminlerime göre endeks de olumlu devam ettiği taktirde ilk etapta 6,20-50 aralıklarına çıkar sonrasında geçebilir de..

ben bilançosu iyileşmeye başlamış vede son günlerde endeksin çıkışından faydalanamamış bağfas hissesine geçtim dostlar...tekrardan başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. endeks tekrardan artılı oldu..bilsem artılı olacak panik yapıp satmazdım...artık kısmet..yapacak bir şey yok...gidecek olursa da kazananlar adına sevineceğim...yolun açık olsun datagate..her aldığımda bana ekmek yedirdin...bahtın açık olsun ve ky dostlara da umarım kazandırırsın..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. datagate endeks artılı hem de yüzde 1 e yakın...buralarda durmayıp çıkışına devam etmen lazım...ben endeksin artılı olacağını görseydim seni satmaz ve en az 6,50 ler görmeden seni kimselere vermezdim...ama nasibimiz bu kadarmış...bir anda endeksi eksili görünce panik yapıp verdim..

benim gözümde datagate hala tut pozisyonundadır..

4. 6,07 ile devreyi kesti datagate... yolun açık olsun..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    6,07 ile devreyi kesti datagate... yolun açık olsun..
    6.08.de satışım vardı.sildim. Bakalım ne yapacak.Hayırlısı diyelim..

6.  Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    6.08.de satışım vardı.sildim. Bakalım ne yapacak.Hayırlısı diyelim..
    ben kimsenin alış veya satışına karışmak istemem...ama tavsiye içermeyen kişisel düşüncelerim bir önceki sayfalardadır...hissenin önemli emaları yukarılardadır...ilk etapta oraları görmek isteyeceğini düşünüyorum...yine de kararı siz veriniz...ben hepinize başarılar diliyorum..

hisse elimizde olsa da olmasada fikirlerimiz aynıdır...sattık diye kötüleyecek değiliz..ne düşünüyorsak onu söyleriz...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Endeks olumlu olduğu sürece datagatenin çıkışa devam edeceğine inanıyorum...yalnız biraz önce endeks eksiye dönünce ben panik yapıp 5,88 ortalama ile çıkış yaptım...kalan arkadaşlara başarılar diliyorum...datagate hala sağlam duruyor ve tahminlerime göre endeks de olumlu devam ettiği taktirde ilk etapta 6,20-50 aralıklarına çıkar sonrasında geçebilir de..

ben bilançosu iyileşmeye başlamış vede son günlerde endeksin çıkışından faydalanamamış bağfas hissesine geçtim dostlar...tekrardan başarılar diliyorum...
    ilk etapta 6,20-50 aralıkları görülmeli demiştim...biraz önce 6,26 görüldü...böylece yorumumuz da doğrulanmış oldu...

8. ağırlıklı ortalama 5,98 de...datagate ise şu anda 5,91 de işlem görüyor...hissenin 6,26 ları görüp daha sonra gevşemesi artık satış iştahının arttığını gösteriyor..devre kesici 6,07 de geldi..devre açılır açılmaz fiyat 6,15 gaplı fiyatından açılış yapıldı bu tür gaplar hisseyi yukarı çekip satış amacı güdüldüğünü gösteriyor...

bu iki veriyi alt alta koyup topladığımızda datagatenin 5,98 in üzerinde bir kapanış yapamadığı taktirde bir düzeltme -dinlenme sürecine girebileceğini işaret ediyor...bu yüzden de temkinli olmakta ve hissenin kapanış fiyatını takip etmekte ben fayda görüyorum..

hisse ilk etapta 6,20-50 aralığını gördü ...bu görmeden sonra hisse kendini soğutmak isteyebilir...temkinli olmakta ben fayda görüyorum...

Sayfa 255/338 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •