Sayfa 256/338 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306 ... SonSon
Arama sonucu : 2701 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,119
    sn.keko..
    Hisseyi 6.20.den verdim.teşekkür./slm..

2.  Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    sn.keko..
    Hisseyi 6.20.den verdim.teşekkür./slm..
    hayrını görün dostum...kazançlarının devamını diliyorum...

borsada her şey kısmet gerçekten..benim satış ortalamam ise 5,88 idi...benden daha iyi bir fiyat satmışsınız tebrikler....ilk aldığımda benim de satış hedefim ilk etapta 6,20-50 aralığı idi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ağırlıklı ortalama 5,98 de...datagate ise şu anda 5,91 de işlem görüyor...hissenin 6,26 ları görüp daha sonra gevşemesi artık satış iştahının arttığını gösteriyor..devre kesici 6,07 de geldi..devre açılır açılmaz fiyat 6,15 gaplı fiyatından açılış yapıldı bu tür gaplar hisseyi yukarı çekip satış amacı güdüldüğünü gösteriyor...

bu iki veriyi alt alta koyup topladığımızda datagatenin 5,98 in üzerinde bir kapanış yapamadığı taktirde bir düzeltme -dinlenme sürecine girebileceğini işaret ediyor...bu yüzden de temkinli olmakta ve hissenin kapanış fiyatını takip etmekte ben fayda görüyorum..

hisse ilk etapta 6,20-50 aralığını gördü ...bu görmeden sonra hisse kendini soğutmak isteyebilir...temkinli olmakta ben fayda görüyorum...
    dün bu yorumu yapmış idim...datagate bu sabah ilkin artıya geçtiyse de artıda kalamadı ve satış yedi..şu anda endeks %2 civarında artıda ama datagate ise hafif eksidedir...işlem hacmi bu gün daha az...böylece dinlenme-düzeltme sürecinin ilk gününü bu gün yaşamış oluyor...bu süreçte işlem hacmini daha da düşürmesini bekliyorum...ardından tekrardan bir atak yapmasını bekliyorum...

bu düzeltme sürecinin bittiğini zamanında fark edebilirsem vede imkanım olursa burada paylaşırım...aslında datagate agresiftir bu dinlenme sürecini ne kadar sürdürür bilemiyorum....bakalım neler olacak..ben de yakından izliyorum hisseyi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. endeksin %3,1 çıktığı bir günde datagate %2,2 düşmüş ve kapanış fiyatını 5,77 yapmış..bunun olacağını dün söylemiştim...umarım beni dinleyenler gereğini yapmışlardır...datagatenin işlem hacmini daha da düşürmesini bekliyorum...ardından da düzeltmesini bitirmesini ve yeni bir atak yapmasını bekliyorum...

düzeltmenin bittiğinin işaretlerini alırsam ve geç kalmamış isem burada söylerim...tabi bunları da söyleyecek olursam kendi bilgi ve tecrübelerime göre söyleyeceğim...bunlar benim tavsiye içermeyen düşüncelerim olacaktır...kesin olacaktır diyemem...ama kaç yıllık tecrübemizin hatırına biraz değeri olmalı düşüncelerimizin...

neyse dostlar ben hepimize tekrardan başarılar diliyorum..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    DİDİM/AFYON
    Gönderi
    1,267

6. datagate söylediğim gibi düzeltme ve dinlenme sürecine girmiş bulunuyor...daha çok dinlenmeyi tercih ediyor....düzeltmesi bu gün endeks eksili olmasına rağmen çok derin değil...bunun nedeni datagatenin agresif olmasıdır...bu durum da dinlenme süreci biter bitmez ,eğer endekste de sert kırılmalar olmaz ise datagate tekrardan bir tepki üretmek istediğini gösteriyor...

s400 meselesi nereye evrilir bilemiyoruz...ama dün tayip erdoğanın adalet ile ilgili açılımları piyasalar tarafından çok iyi karşılandı...umulur ki ülkemizde adalet tekrardan itibar kazansın....adaletin olduğu yerde yabancı yatırımcı da gelir , huzur da gelir...

7. hisseyi çok yakından takip ediyorum...son günlerdeki agresif çıkışlar sırasında işlem hacimleri rekorlar kırdı....bu tür rekorların yaşandığı günlerde satmak istemeyenler dahi trade yapma amacı ile satışlar yaptılar..bu yüzden de yapılan satışlar ile tedavüle bol bol hisseler girdi...bu hisseler de şu anda ne yazık ki hisse üzerinde satış baskısı kuruyor...

işlem hacmi de gün geçtikçe azalıyor ki bu düzeltmelerin doğal bir sonucudur...dediğim gibi düzeltmenin bittiğini hissettiğim anda burada paylaşırım..gerekirse ben de tekrardan hisseye girerim...

bakalım tecrübelerimiz işe yarayacak mı ??

8. 1ay öncesine portföyümde ağırlıklı 3 hisse taşıyorum ve yaklaşık yüzde 25 dayak yedim. Yüzde 50 karel 25 alctl 25 dgate. Önce alctl 5.4 oldu karel 5.20 hemen alctl ler karele. Sonra karel 5.50 oldu alctl 5.20 hemen yüzde 25lik kısım alctl é döndü. Dünde alctl çıkınca 6 lik alctller 5.60 karele döndü. Karel 5.90 olunca yüzde 40 karel kaldı dgate ye döndü. Bu işlemlerle 25 zararim çıktı nerdeyse. Dgate den yüzde 10 en az bekliyom. Sonrasında sadece karel taşıyacağım. Bu teknoloji paketini herkese öneririm. Ama favorim karel
    Ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 256/338 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •