Special Days Image
Sayfa 310/338 İlkİlk ... 210260300308309310311312320 ... SonSon
Arama sonucu : 2698 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

2. Fener maçlarına gidip pankart açıcam burdan sesimizi duyan yok belki oradan birilerin dikkatini çekeriz adamın hiçbir şirketi değerinde işlem görmüyor nedir bu rezillik. Adamlar göz göre göre hissede operasyon yapıyor yada yaptırıyor.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

4. Despec indeks artı kapatıyor dgate eksi 4 yatacak yeriniz yok sizin.

5. 11 desteğini kırdı.Şimdi nolacak?

6. Olacak iş değil nerden bulaştık bunlara pislik bir yönetim pislik ortaklar biri alıyor biri satıyor hisse değer kazanmasın benden başka kimse para kazanmasın diye yapmadıkları sahtekarlık kalmadı ne yazık ki böyle insanlar televizyonlara çıkıp dürüstlükten şefaflıktan bahsediyor .

Alıntı Originally Posted by Rizeli Yazıyı Oku
    Düzeltme oldu Spek efendi yaptın daha önce dediğimiz gibi , artık 17 ye doğru ufak ufak yol alırız. Çayı demledim mis gibi keyifli tadına baka baka bekliyorum sabırla. sıkıntı yok. YTD ve selam

Mi 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çaylarda mis gibi demlenmiş maşALLAH. Bekliyorum artık zamanı geldi Spek efendi. Aybasinda birkaç kez dediğimiz gibi sıkıntı yok sabırla bekliyorum. 17 den önce parmağımı oynatmam haberin ola... YTD herkez kendi aklını kullansın , şahsi fikrim söylüyorum sesli kimse etkilenmesin lütfen. Tavana yada ona yakin kitlermisin akşama doğru merek ediyorum efendi ve selam

Mi 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 310/338 İlkİlk ... 210260300308309310311312320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •