Sayfa 324/338 İlkİlk ... 224274314322323324325326334 ... SonSon
Arama sonucu : 2699 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. Hissede çılgın hareketler 13.12 tavan ol ardından 11.45 lere kadar aşağı bas ve 12.55 kapa sanki doğum sancıları bunlar , geçte olsa zamanı geliyor mu acaba ? ytd.

2. Sanırsam kimsede kalmadı gibi bu hisse artık, hiç yazanı yorum yapanı kalmamış , ytd.

3. Bu hissede küçük yatırımcı olarak bir tek ben kaldım galiba , kimsenin bir düşüncesi olmaz mı bu hisse ile ilgili cidden çok ilginç iytd.

4. Dün ufaktan bir yukarı deneme yaptı ama günlük trade edenlerin al satı idi büyük ihtimalle tahta yapıcı yukarı hareketi başlatana kadar buralarda takılmaya devam edecek gibi bu fiyatları hakketmeyen iyi bir şirket fakat sahibi hisseye sahip çıkmıyor , ytd

5. Bugünkü hareket gene saman alevi gbi aniden indesin yükselişi ile çıktı ve deniz bunu hisse satmak için kullandı sağlam alıcı olmazsa böyle oyuncağa döner hisse , ytd.

6. Büyük ihtimalle kimsede kimsede kalmadı bu hisseden yada ky yükseleceğinden ümidini kesti , bu tip şirketler ky yı bistten kaçırıyorlar , umarım herkesin kazançlı çıkacağı değerlemelere gelir , ytd.

7. Kimse yorum yazmıyor ama bir kesinliği olmamakla birlikte şirket sahibi büyük bir yatırımcı ile şirket hisselerini satmak için pazarlık yapıyor diye konuşuluyor , bu tip haberlere pek inanmak akıl karı değildir ama belkide uzun zamandır tahtayı baskılamasının sebebi olabilir mi , fikri duyumu olan vara yazsın lütfen ,
    ytd.

8. yau bunun 93 milyon kendi döviz pozisyonu 42 milyonda despc den döviz pozisyonu yokmu toplamda 135 milyon etmezmi, eee dolar kurundaki artış yüzde 50 değil mi, yanne 65 milyon kambiyo karı getirmesi gerekmiyor mu ben mi yanlışım acaba diyorum YTD

Sayfa 324/338 İlkİlk ... 224274314322323324325326334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •