Sayfa 141/338 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 2699 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. gap doldu hatta 6,60 lar görüldü...dolar bu gün çok yüksek dostlar 4,68 e ve %1,1 primli...endeks bu dolar çıkışından olumsuz etkilenebilir yani orta ve sert bir düşüş yapabilme ihtimali var...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Gaplar çok sayın Keko, herşey olabilir hisse de, anlatmak istediğim oydu, bakalım göreceğiz

3. arkadaşlar datagate artık çok da yükseklere çıkamıyor...dün artan işlem hacmi ve bu sabah ilk defa yaptığı gap datagatede sıkıntılara neden olabilir..dinlenme veya düzeltme yapma ihtimali olabilir dostlar bence dikkatli olmak lazım...tabi bunlar benim düşüncelerimdir gerçekte ne yapar bilemem....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by Pirimoglu Yazıyı Oku
    Gaplar çok sayın Keko, herşey olabilir hisse de, anlatmak istediğim oydu, bakalım göreceğiz
    son bir haftadır yaptığı çıkışlarda benim gözüme gap çarpmamıştı...ama bu gün ilginç bir şekilde 6,84 ile ( %1,5 gap ) ile açılış yaptı...bu tür hareketleri sevmiyorum...genelikle yukarıdan boşaltmanın ip uçları olarak görüyorum...benim hoşuma gitmedi bu günkü hareketleri...

5. 6,06 lar önemli destek, daha aşağısı 5,05 ler onun altına sarkmaz diye düşünüyorum, 8,50 lerde önemli direnç diye düşünüyorum, sonrasında da 9,30 lar var.

6.  Alıntı Originally Posted by Pirimoglu Yazıyı Oku
    6,06 lar önemli destek, daha aşağısı 5,05 ler onun altına sarkmaz diye düşünüyorum, 8,50 lerde önemli direnç diye düşünüyorum, sonrasında da 9,30 lar var.
    eğer düzeltme veya dinlenme yapacaksa o vakit işlem hacmi ile birlikte izlemek lazım....bu düzeltme veya dinlenmesini ne zaman ve nerede sonlandırabilir ?? bunu bize dagate söyleyecektir...tabi bu datagatedir ne yapacağı da belli olmaz...hala zirvesine çok uzaktadır yani agresif çıkışlarının altyapısı devam ediyor ama her hissenin de düzeltme ve dinlenme ihtiyacı olabiliyor..bunu da gözardı etmemek lazım...

önemli olan uygun yerden girip uygun yerden çıkmak ve eğer düzeltme veya dinlenme olacaksa o işlemin sonunda tekrardan girmektir...bakalım datagate bize ne diyecek ???

7. evet arkadaşlar hoşuma gitmeyen şey ne yazık ki gerçekleşiyor gibi...şu anda 6,60 fiyatı ile eksiye geçmiş bulunuyor..artık hayırlısı olsun dostlar...düzeltmeler her hissede normaldir ve sağlıklıdır...uygun yerlerini tuturabildiysek ne mutlu bize...

8. Ben bir süreliğine ayrıldım arkadaşlar, 6,75 lerden - hareketler hoşuma gitmedi, desteklere gelirse tekrar girebilirim. YTD

Sayfa 141/338 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •