Sayfa 142/338 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 2699 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Pirimoglu Yazıyı Oku
    Ben bir süreliğine ayrıldım arkadaşlar, 6,75 lerden - hareketler hoşuma gitmedi, desteklere gelirse tekrar girebilirim. YTD
    bence iyi ettin dostum...tabi şimdilik...zaten sabahtan beridir çekincelerimi dolaylı yönden sık sık söyledim....umarım diğer arkadaşlar da tedbirli davranmışlardır...bakalım datagate nereye kadar düzeltmesini yapacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Bundan sonrası biraz kumar gibi, 7,15 ve 6,19 bandı çok ciddi bir band ve sadece 1 saat 15 dakika da yaptı.. Beklemekte fayda var YTD.

3. düzeltmesinin bitmesinin en güzel işaretleri işlem hacmini düşürmesi ,endeks daha kötü olmasına rağmen belli bir fiyat seviyesini aşağı kırmaması ve hareket marjının azalması olacaktır...tabi bu sırada da önemli bir dibi görüp gördüğü o dibin çok yukarısına çıkması gibi işaretler artık alış iştahın gelmekte olduğunu bize gösterecek...şimdi bu işaretleri gözlemek gerekiyor...tabi en azından ben bunları gözlemleyeceğim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. bu gün doların çok yükselmesinin nedeni de enflasyon verisinin çok yüksek gelmiş olmasıymış....bolemberg tv piyasanın nabzını güzel tutuyor...

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    son bir haftadır yaptığı çıkışlarda benim gözüme gap çarpmamıştı...ama bu gün ilginç bir şekilde 6,84 ile ( %1,5 gap ) ile açılış yaptı...bu tür hareketleri sevmiyorum...genelikle yukarıdan boşaltmanın ip uçları olarak görüyorum...benim hoşuma gitmedi bu günkü hareketleri...
    Dün 6,87 ti görmüştü Zaten 6,84 açılınca yine gap olmuş oluyormu şimdi zaten o fiyatın altında ama yine de merak ettim

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

6.  Alıntı Originally Posted by çınar33 Yazıyı Oku
    Dün 6,87 ti görmüştü Zaten 6,84 açılınca yine gap olmuş oluyormu şimdi zaten o fiyatın altında ama yine de merak ettim

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    işlem yapılmadan oluşan boşluktur gap...normal şartlarda dünün kapanış 6,75 olduğuna göre 6,76 6,77 6,78...v.b bu şekildeki kademelerde işlem olması gerekiyordu...yükselişlerin sonunda gap bırakılarak yapılan çıkışları bu güne kadar hep satış amacı ile yaptıklarını görmüşümdür...o yüzden de sabah bu gapı gördüğümde ve ısrar ile de 7,00 ın üzerine çıkamamasından bu işte bir bit yeneğinin olacağını düşündüm....

ne yazık ki tecrübelerim beni yanıltmadı...görüldüğü üzere hisse eksiye geçti...dün satış isteğinin de artığını söylemiştim...bu iki veri düşüncelerimi teyit ediyordu...o yüzden de topikte gerekli uyarıyı yaptım..

7. Dayanamadık geri geldik hakkımızda hayırlısı ilk hedef 8,50

8.  Alıntı Originally Posted by Pirimoglu Yazıyı Oku
    Dayanamadık geri geldik hakkımızda hayırlısı ilk hedef 8,50
    kaçtan aldın dostum ???

Sayfa 142/338 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •