Special Days Image
Sayfa 156/338 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 2698 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. Gerçekten bugün çok sağlam durdu satışlar sürekli karşılanıyor. Satıcı bitince anında 7 üstüne atar

2. ne yazık ki olumlu davranışlarının tümünü bir kenara attı ...pek iyi durmuyor...artık hayırlısı olsun...bence yeni alacaklar olumlu işaretleri görmeden almasınlar...speğin ekmeğine yağ sürmesinler..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Pek sağlam durduğu söylenemez.. Al-sat çılarda ne var ne yoksa dökmüştür ama niyeti ne kadar daha dökmek, altında destekleyici haberler var mı onlara bakmak lazım. Bu hisse neden bu kadar agresif çıktı, temelsiz ise işimiz yaş.. Temelli ise bu hareketler normal.

4. daha aşağıda 6,20 desteği var..eğer orayı da aşağı kıracak olursa 6,00 psikolojik destek seviyesi var..bakalım bu düzeltme nereye kadar sürecek ?? işlem hacmini yakından takip ediyorum...düzeltmenin bitmesi için gerekli işlem hacmi miktarına hala düşmüş değil...bana göre burdan olumlu işaret gelmeyinceye kadar almak isteyenlerin beklemesinde ben fayda görüyorum...

son maliyetim 6,84 idi hissenin düzeltmeye girdiğini görmeme rağmen bir türlü elim stop loss satışına gitmedi...hisseye aşk bu olmalı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by Pirimoglu Yazıyı Oku
    Pek sağlam durduğu söylenemez.. Al-sat çılarda ne var ne yoksa dökmüştür ama niyeti ne kadar daha dökmek, altında destekleyici haberler var mı onlara bakmak lazım. Bu hisse neden bu kadar agresif çıktı, temelsiz ise işimiz yaş.. Temelli ise bu hareketler normal.
    bir hisse ne kadar geri çekilirse o kadar ileri atılabilir...agresif çıkışların agresif de düzeltmeleri olur...düzeltmesi bittikten sonra bence tekrardan agresif çıkacak diye düşünüyorum...

6. Dagete aski bambaska .....
    Dagete puslu havalari sever..sikmayin caninizi..

7. Geliyor gönlümün efendisi 1 kademe yukarıya sevinir olduk

Sayfa 156/338 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •