Sayfa 259/337 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309 ... SonSon
Arama sonucu : 2694 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. Dibinden alış yapmıştım %23 kazançla verdim geçen iyi kazandirdi buda

2.  Alıntı Originally Posted by orbus Yazıyı Oku
    Bugün gelemedim. Umarım faydalı olmuştur. Ben 6.14 ortalama 10 bin verdim 5.90 ort 10 bin karel aldım. Gene aporttayim.
    Ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tam da tahmin ettiğim gibi değiş tokuş yapmışsın tebrikler...kazancinin devamını dilerim. ..datagate teknik olarak çıkış isteğinde. ..karel ise temel yönden çıkış isteğinde. ..

Ben daha çok temele sırtımı dayamak istiyorum. .böyle kendimi daha güvende hissediyorum. .ben datagate yatırımcısına da başarılar diliyorum..

3. Bugünde change é devam. 6 civarı kareller 5.80 civarı Data ile değişti. Ben Data yi yukarda beklediğim için 15-20 kademe ilaç gibi geldi ful Data dayım. Yarın gene karele dönmez gibi sanki.sana da tavsiye ederim.1200 lot fazla Data oldu elimde.
    Ytd

4. Buralara demir attı

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by orbus Yazıyı Oku
    Bugünde change é devam. 6 civarı kareller 5.80 civarı Data ile değişti. Ben Data yi yukarda beklediğim için 15-20 kademe ilaç gibi geldi ful Data dayım. Yarın gene karele dönmez gibi sanki.sana da tavsiye ederim.1200 lot fazla Data oldu elimde.
    Ytd

tebrikler dostum..çok isabetli karar vermişsin...ben de bir ara öyle yapayım diye düşünmüştüm sonra da bilançolar aklıma geldi ve kareli tutmaya karar verdim..zaman zaman bu iki hisse arasında değiş tokuş yapmak çok faydalı..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. bu aralar hisseler arasındaki git- gellerimi iyicene kıstım...bilançoları düşünerek böyle yapıyorum..bilmiyorum acaba erken mi davrandım...koltuklar henüz boş iken ön sıralardan kendime yer beğendim...umarım sonradan kötü filim göstermezler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    tebrikler dostum..çok isabetli karar vermişsin...ben de bir ara öyle yapayım diye düşünmüştüm sonra da bilançolar aklıma geldi ve kareli tutmaya karar verdim..zaman zaman bu iki hisse arasında değiş tokuş yapmak çok faydalı..
    Dün karel 15 kademe yukardaydi. Bugün Data 30 kademe geçti. Yarın fark kapanacaktir. Karel temeli sağlam Data da kısa vadede daha iyi gider. Bu TRADE yapmalısın. Karel de iyi bilanço gelecek. Ben portfoyu yüzde85 karel 5.70 maliyet ve yüzde85 data5.85 maliyet.
    Sanada tavsiye ederim
    Ytd

8. Tahtada islem hacmi yüksek. Iki gündür pozitif. Bakalim ne olacak?

Sayfa 259/337 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •