Sayfa 281/337 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331 ... SonSon
Arama sonucu : 2696 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. Bu fiyatlar fırsat gibi duruyor. Bu hafta ek alım yapcam sahsen

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    Bu fiyatlar fırsat gibi duruyor. Bu hafta ek alım yapcam sahsen

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne için fırsat?? yaklaşan bu resesyonda millet bilgisayarı ne yapsın?

3. Despc nin %49 luk hissesini aldığı için bunda çağrı fiyatı olacak mı

4.  Alıntı Originally Posted by Serdar45 Yazıyı Oku
    Despc nin %49 luk hissesini aldığı için bunda çağrı fiyatı olacak mı
    kim ne aldı bilmiyorum ama %50+1 çağrı gerektirir
    bunun altı çağrı gerektirmez.

5. Değerli Borsa Zedeli Dostlar
    Aşağıdaki metni Cimere girip Hazine ve Maliye Bakanlığını seçerek üstteki sekmeden dilek ve öneri olarak göndermeniz kamu oyu oluşturulması açısından birliktelik olacağı ve dikkate alınacağı kanaatindeyim.Saygılarımla.

Ülke ekonomisinin barometresi Borsa İstanbul’da bulunan hisse senetleri CORONA virüsü nedeniyle yapılan panik satışlarla aşırı derecede değer kaybederek ,şirket sermayelerinin ve yatırımcıların tasarruflarının erimesine sebebiyet vermektedir.
    Bistte hisse senetlerinde % 10 çıkış ve inişte uygulanan devre kesme marjının, panik işlemler geçene ve piyasalar durulana kadar inişlerde en az % 5 in altına çekilmesi yatırımcının korunmasında ciddi yararlar sağlayacaktır.
    Gereğini arz ve talep ederim.

6. Bu hisse senedindeki düşüşün piyasadan kaynaklandığını biliyoruz da çıkışın neden düşüş kadar hızlı olamadığını anlamakta zorlanıyoruz. diğer hisse senetlerinde tepki yükselişleri yaşanırken burdaki durumun spk. Yada şirket sahibinden kaynaklandığını daha fazla para kazanma hırsının her türlü hileye arsızlığa neden olduğunu düşünmekteyim. Eğer hal böyle ise benden size geçen haklarımı helal etmiyorum.eğer durum piyasa şartlarından kaynaklanıyorsada şirketinize yatırıcılarınıza sahip çıkmanızı rica ediyorum. İnşallah bu dileklerim bir şekilde sizin elinize ulaşır...

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Zor zamanlardan geçiyoruz satın alma birleşme güzel haberlerin hiç biri ne yazık ki fiyatlanamadı ama herşey bittiğinde çok çabuk eski haline geleceğini düşünüyorum

8. Birde dik dur be. Adam gibi bir şirket oldugunu anlayalım. Hemen endeksin 2 katı, düş.

Sayfa 281/337 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •