Sayfa 190/338 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon
Arama sonucu : 2699 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Kene gibi yapıştın keki kardeşim hisseye, kriz miyiz demiyorsun illa data diyorsun. Selam Sevgilerimle güzel gönüllü kardeşime. Kazancın bol ve daim olsun inşallah.
    tşkler dostum...aynen dediğini yapmışım dostum...uzun bir süre bu hisseden ayrılmak istemiyorum...çünkü çıkış marjı ve potansiyeli yüksek görünüyor...olası çıkışlarda güzel tradeler de yapabilirsek lot miktarımızı da artırmış olacağız...ama bu güne kadar çok fırsat sunmasına rağmen bunda pek başarılı olamadım...

şu 19 bin adet hissemi 20 bin adete çıkarayım başka bir şey istemiyorum....

bende senin ve diğer tüm ky dostların kazançlarının daim olmasını istiyorum... birlikte kazanmak daha keyifli oluyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. son bir iki gündür özelden bazı arkadaşlar mipazı da soruyorlardı...o hisse hakkında da onlara tutulması gerektiğini söylemiştim...işlem hacmi ,davranışları...v.b göstergeler bir çıkış atağının olacağını gösteriyordu...mipaz dün de bu gün de ataklar yapıyor...

dediğim gibi datagatede sorun yoktur dostlar...benzer emareleri datagate de gösteriyor...ben biraz daha sabırdan yanayım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. arkadaşlar bu datagatenin günlük grafiğidir...bu grafikten gördüklerim şunlardır :

1- hisse 27,11,2017 yılında fiyat 5,97 iken yaptığı agresif çıkış sürecince hiç bir zaman 20 lik emayı aşağı kırmamıştı...olası düzeltmelerde ise orayı görüp destek aldıktan sonra çıkışına devam etmişti...hisse 18 tl civarındaki zirvesini gördükten sonra ise 20 lik emasını aşağı kırmış ve aylardır hep 20 lik emasının altında işlem görmüştü...

2-hisse son bir aydır ilkin 4,25 tl lerden çıkarken 6,00 civarlarındaki 20 lik emasını geçmeyi test etmiş ama bunda başarılı olamayarak tekrardan 4,23 e kadar gevşemiş daha sonra tekrardan 20 lik emasını hedefleyen çıkışlar yapmıştır...bu son çıkışta 4,86 civarındaki emasını test edip geçmiş ve soluğu ta 7,15 lerde almıştır...

3-7,15 i gördükten sonra tekrardan düzeltme sürecine girmiştir...bu düzeltme sürecinde 5,77 seviyesindeki 20 lik emayı tekrardan aşağı kırmış ve soluğu 5,30 ları görecek kadar aşağılarda almıştır...işte tekrardan buradan çıkış yapmıştır...şu anda 5,77 seviyesinde bulunan 20 lik emanın üzerine çıkmıştır...şu anda 6,00 psikolojik seviyenin üzerinde kalma mücadelesi vermektedir..

4-macd fiyatı kesmiştir...rsi 50 desteğine ulaşmış büyük bir ihtimalle bu destek çalışarak tekrardan yukarı yönelmek isteyecektir...momentum da son günlerde azalmış ve bu sıralarda 0 desteğine ulaşmıştır..büyük bir ihtimalle tıpkı rsi gibi buradan destek alarak yukarı yönelmek isteyecektir..

5-bolinger üst bandımız ise 7,37 seviyelerindedir...olası çıkışlarda orayı ve üzerini hedefleyecektir..

BURADAN EN ÖNEMLİ GÖSTERGE HİSSENİN DÜŞÜŞ TRENDİNE GİRDİĞİNDEN BERİDİR İLK DEFA 20 LİK EMASININ ÜZERİNE ÇIKMAYA BAŞLAMIŞ OLMASIDIR...ARTIK TEKRARDAN GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ ÇIKIŞLAR YAPMAK İSTEYECEK GÖRÜNTÜSÜ VAR...OLASI DÜZELTMELERDE TIPKI GEÇMİŞ ÇIKIŞ TRENDİNDE OLDUĞU GİBİ BURAYI OLASI DÜZELTMELERDE DESTEK OLARAK KULLANMA İSTEĞİ GÖZE ÇARPIYOR...
    BENİM GÖRDÜKLERİM BUNLARDIR DOSTLAR...

4. grafikten göstermiş olduğumuz teknik göstergelerden rsi ve momentum son günlerde hep azalmış ve bu gün desteğine ulaşmıştır...dikkat ederseniz bende bu gün yaptığım yorumda hissenin son günlerin en az işlem hacmine ulaşarak kendince ben burada (6,00 seviyelerinde ) dip yaptım demek istemektedir demiştim...

her dipten sonra muhakak bir çıkış dalgası başlar..bu dalga taki tekrardan rsiyi ve momentumu üst sınırlarına kadar taşıyacak kadar devam etmesi beklenebilir...zaten o vakit geldiğinde rekor işlem hacimlerini yani satış eşiğini görmüş olacağız...

kısacası yeni bir çıkış dalgasının arafesinde görünüyoruz..kişisel tahminim eğer endekste bir sıkıntı oluşmaz ise bolinger bandının üst sınırı olan 7,37 leri ve üzerlerini görme ihtimalini yüksek görüyorum...son günlerde yaptığım yorumlarda eğer 7,15 i geçecek olursak çıkışımız ivmelenir demiştim...o ivme ile güzel yerlere çıkma ihtimalimiz yüksek görünüyor...

artık hayırlısı olsun dostlar..bakalım piyasa da bizim beklentilerimiz dahilinde hareket edecek mi ?? hep birlikte izleyip göreceğiz...

5. 7 bin lot 6.12 ortalamayla sattım aşağı giderse alttan yerine koyarız yukarı giderse elimizdekilerle devam. Spek düşünsün

6. Atraksiyon zamanı.Dgate hissedarların yüzünü guldur.sabirla bekliyor uz.

7.  Alıntı Originally Posted by Omaha Yazıyı Oku
    7 bin lot 6.12 ortalamayla sattım aşağı giderse alttan yerine koyarız yukarı giderse elimizdekilerle devam. Spek düşünsün
    elinde ne kadar kalmış dostum ??

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    elinde ne kadar kalmış dostum ??
    10k var hala zarar çıkmadı al sat yapmak zorunda kaldık. Çok tehlikeli kağıt 6.60 maliyeti vardı 1 hafta olmadan 22k zararı gördüm

Sayfa 190/338 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •