Sayfa 194/338 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 2699 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. bence geçmişte önemli bir beklentisi vardı ama gerçekleşmedi o sırada endeks de zirvelerinde olunca hisse sert düştü...bana göre o beklentisi ne ise hala gerçekleşme ihtimali vardır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. kademelerde bayağı bir dolu sayılır. Daha önce böyle dolu haline pek rastlamamıştım

3.  Alıntı Originally Posted by SarıKanarya Yazıyı Oku
    kademelerde bayağı bir dolu sayılır. Daha önce böyle dolu haline pek rastlamamıştım
    kademe fotosunu paylaşabilir misin dostum ?? geçmişte 1 000-3 000 lotlar vardı...şimdi ne kadar var bilmiyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar benim de moralim bozuk...birincisi trade yapmadığım için lotlarım artmıyor....ikincisi hep karel ile karşılaştırıyordum karel bize %10 fark attık...üçüncüsü dün banviti ve krontu alım için yakından takip ediyordum son anda datagatelere kıyıp almadım...her iki hissede uçtu..dördüncüsü bu sabah da kilergyo dan alım yapmayı düşündüm ondan da almayınca oda uçtu...sabah haziran konut satışlarının geçen yıldan daha iyi olduğu haberini okumuştum..direk klrgyo almayı düşünmüştüm..son anda vazgeçtim..

işte bir kaç günlük olumlu endeks vede bu endekste çok yakından takip ettiğim bir kaç hisseyi kaçırmam bende inanılmaz moral bozukluğu oluşturdu..

datagatemiz ise teknik göstergelerde dip yapmış görünüyor...6,00 ın üzerini iyi hazm ediyor...işlem hacmi de düşüyor...bir kaç keredir 6,22 seviyelerini test edip geçemiyor ama bu bile bana göre toplamaya işarettir...hissemiz de çıkacak ve bu çıkışa da az bir süre kalmış görünüyor ama gönül ister ki hisse adetimizi bir şekilde artıralım...

tek moralimi bozan hisse adetimi artıramıyor olmamdır....

başka bir hisseyi de çok yakından takip ediyorum...o hisse şu anda düzeltme sürecini yaşıyor...tıpkı dün kront gibi düzeltme sürecinin sonuna gelirse oraya geçiş yapmak istiyorum...oradan kar edebilirsem datagateden lotlarımı artırmak istiyorum...

planımız budur ama bakalım kısmetimizde neler olacak ??? çok bilmekle kazanılmıyor dostlar kısmetinizin de olması lazım... kısmetim olsa son üç günde en az %30 kazanma potansiyeli yakalayabilirdim...
    Diğer takip ettiğin hisse nedir abi

5. arkadaşlar bu gün 6,22 yi görmemize rağmen ve ağırlıklı ortalaması 6,10 olmasına rağmen 6,06 fiyatından kapanış yaptık...bu kapanışı pek beğenmedim....endeksin %1,16 çıktığı bir günde bizim daha çok çıkmamız gerekiyordu...sonuçta %1 lik bir prim yaptık buna da şükür diyelim...bu kötü davranışı 6,00 ın üzerine hazım etme çalışmasına bağlayalım...

dediğim gibi biraz zayıf bir kapanış yaptık...işlem hacmimiz 7 milyon tl oldu...dün bu miktar 5 milyon tl civarı idi...göründüğü kadarıyla önce şu 6,22 direncini güçlü bir şekilde geçmemiz gerekiyor..geçebilirsek ?? 6,50 direncine varırız...7,15 e kadar ki yol bir çileli olacak görünüyor...asıl rahatlama oradan sonra olur ....

6.  Alıntı Originally Posted by enginpalabiyik Yazıyı Oku
    Diğer takip ettiğin hisse nedir abi
    bunu şimdi topikte paylaşmayayım dostlar sonra büyüsü kaçar...ama aldığım zaman burada paylaşacağım...o vakit isteyen alır isteyen de almaz....geçmişte kendime göre oluşturduğum bir tekniğe göre davranırdım..dün o tekniğime göre kront alınabilirdi ben krontun birazcık daha düşmesini bekledim ama olmadı kront yukarı koptu ve gün içinde %17 lik primi gördü...

artık nasip diyelim dostlar...aynı şekilde bu sabah da bir gözüm kilergyoda idi...son anda onu da almadım o da %15 lik primi gördü...bu sefer gözümü karartım ne olursa olsun beklediğim gibi hareket ederse o hisseye gireceğim...onda da bir iki gün içinde %10-20 aralığında bir çıkış bekliyorum....bakalım nasip ne olacak ?? başaracak olursam gelir tekrardan datagateye lotlarımı artırarak girecem...

7. şu anda datagate ile bir aşk yaşıyoruz...kopamıyorsak bundandır...datagate de çıkacaktır üstelik de çok yakın zamanda çıkacağına inanıyorum ama göz göre göre de fırsatlar kaçınca insanın morali bozuluyor....

8. Dgate in kapanışı çok iyi oldu. Onca satışa rağmen 6 yi korudu. Diyeceksiniz ki "bu piyasada da korumazsa ne zaman koruyacak .öyle değil bence . Bugün bankalar yol aldı. Herkes banka almak isterken bu tarz hisseleri "Moral bozma ve mal toplama" adına baskı kurdurabiliyor. Bugün öyle bir gün oldu. Göreceksiniz piyasanın düştüğü gün yukarıda yönelecek. Bu anlamda basarali buldum kapanışı. Piyasa yıkılması - düşmesi sorun degil- yeni bankaya doğru yol alacağız. Bu resmi çok gördük. Grafiklerde haftaya salı çarşamba sikisacagni farz edersek haftaya iyi piyasa da yeni zirve denemesi gelebilir
    Ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 194/338 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •