Sayfa 196/338 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon
Arama sonucu : 2699 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. dgate.jpg
    Değerli keko, cuma günü mesajını görememiştim. bilgisayar başında değildim. Şu ankini göndereyim...

2. macd kesmemekte ısrar ediyor,rsı yatay seyirde devam ediyor.

3.  Alıntı Originally Posted by SarıKanarya Yazıyı Oku
    dgate.jpg
    Değerli keko, cuma günü mesajını görememiştim. bilgisayar başında değildim. Şu ankini göndereyim...
    tşkler dostum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. 6,22 direncini aşmamız şart...umarım bu gün aşılır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. dgate.jpg
    .........................

6. bu günlük indeks kardeşimiz bizi yukarı sürüklüyor.. indeks biraz da prim yaparsa biz de 6,22 yi aşabileceğiz....

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu günlük indeks kardeşimiz bizi yukarı sürüklüyor.. indeks biraz da prim yaparsa biz de 6,22 yi aşabileceğiz....
    ustat selamlar. sizden bir rıcam olcak ben ov sene sonuna kadar bu hissede beklemek istyorum sizin teknik ve temel bilgilerinize dayanarak yıl sonu 14 tl seviyelerini görürmü sizce bu hisse her zaman yılın 2 yarısında çıkaşa başlayıp genelde ocak aylarında kar satışı yapıyor. ne dersiniz. teşekkürler. saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by ERD0805 Yazıyı Oku
    ustat selamlar. sizden bir rıcam olcak ben ov sene sonuna kadar bu hissede beklemek istyorum sizin teknik ve temel bilgilerinize dayanarak yıl sonu 14 tl seviyelerini görürmü sizce bu hisse her zaman yılın 2 yarısında çıkaşa başlayıp genelde ocak aylarında kar satışı yapıyor. ne dersiniz. teşekkürler. saygılar.
    dostum son bir kaç aydır dövizin aşırı çıkması ülkemizde ne yazık ki bir çok sektörü etkiledi...biraz önce otomobil satışlarını bir makalede okudum haziran ayında %4,5 gerileme var ..mayısta %4,1 gerileme olmuş...ülkemiz adı konulmamış veya söylenmeye çekinilen bir ekonomik daralmaya girmiş...datagatenin satışlarının büyük bir kısmı cep telefonu ve tabletlerdir....bu ürünlerin satışlarının krizlerden ciddi oranda etkilenmemesini bekliyorum...

hem bu beklenti ,hem zirvesi olan 18 tl ye olan uzaklığı hem de olası türk telekomdan alabileceği başka bir bölge disbütörlüğü bu hisseyi bana çekici kılıyor...artık beklentilerimizin ne kadarı gerçekleşir bilemem...ben bu umut ile yaklaşık 2-3 aydır tutuyorum...orta veya uzun vadede nereye kadar çıkar ??? onu ben bilemem...bunu beklentileri ve bilançosu belirleyecektir...bence herkesin kendi risk iştahına ve kendi planlarına göre hareket etmesi gerekiyor...ben beklemeyi kendi adıma uygun görüyorum...isteyen satar ,isteyen tutar ,isteyen de alır...karar sizlerindir dostlar...benim umudum ve beklentim en azından 8-10 tl leri görmesidir...beklentilerinde ve bilançolarında güzel gelişmeler olursa tutulabilir de...

biz şu anda bir aşık gibi bu hisse ile birlikteyiz ama sabır etmemize rağmen umduğumuzu bulamazsak bu hisseyi satmasını da biliriz...sonuçta takip ettiğimiz ve başka beğeneceğimiz hisse muhakak vardır...

Sayfa 196/338 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •