Sayfa 71/338 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 2699 madde; 561 - 568 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. Ümidim var. Çoğu panik satış yaptı.

2.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    rica ederim 1 dk lık periyotta 18.00 seviyesinde sat vermiş ben bugün piyasaya bakmadım son 10 dk bakayım dedim dgate eksilerde canınız sağolsun boşverin sağlık daha önemli dgate sağlam şirket sahibi en azından sağlam

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bugün sağlam hacim oldu. Sanırsam bu da bir iş çevrildiğini gösteriyor. Sağlam sahip bahçeye yabancı sokmaz. Evin bahçesine bile biri girse müdahale edersin. Güzel bilanço beklentisi sürüyor. Ama bu olaydan sonra belini doğrultur mu, doğrultursa nekadar zaman alır. Ytd.

Alıntı Originally Posted by matador Yazıyı Oku
    Aynen dostum fenomen benide engellemiş, 2000 lot sattım ama hala 1000 lotu satmadım zararım 11300 ₺ küsür ne yapalım yarın alalım mı satalım mı?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Valla sevgili dostum sana al sat diyebilecek son kişi benim
    Ha ben satmayacağım 14,92 ye gelmedikçe, maliyetim orası çünkü. Sonrasında bakarım ama burada hisseyi ve şirketi tanıyan arkadaşlar var, onlara kulak vermek lazım.
    Benim görüşüm şu,
    Şirketin temeli sağlam, bilanço var, büyüyen karlı şirket. Buradan daha ne kadar aşağı gider bilemem ama asansör hisse olmayacağı kesin.
    Sonuç olarak illa ki çıkacak bu hisse, öyle 10 lara 9 lara gitmez.

Alıntı Originally Posted by Milli Ali Osman Yazıyı Oku
    Bugün sağlam hacim oldu. Sanırsam bu da bir iş çevrildiğini gösteriyor. Sağlam sahip bahçeye yabancı sokmaz. Evin bahçesine bile biri girse müdahale edersin. Güzel bilanço beklentisi sürüyor. Ama bu olaydan sonra belini doğrultur mu, doğrultursa nekadar zaman alır. Ytd.
    Belini en kötü 1.Ç de doğrultur kanımca
    Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...

4. Surekli yukselen kagidin boyle bir duzeltmeye ihtiyaci vardi zaten.son cubuk barlarin boyunun yukselmesi bunun isaretini vermisti.tavan yaptirip satsalardi mal bosaltma derdim ama bu teknik bir duzeltmeye benziyor.ytd.

5. Eşleşme gören arkadaşım varmı acaba...

6. çok hareket yapıyor yine. umarım brüt takasa girmez.

7. takas atabilir misiniz?

8. Getirsin brüt takası ne olacaksa olsun...çar çakal bulaşmaz en azından su akar yolunu bulur hisse...

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 71/338 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •