Sayfa 312/338 İlkİlk ... 212262302310311312313314322 ... SonSon
Arama sonucu : 2701 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

Yukarda haftalardır belirtim şahsı fikrimi tabiki aklımı kendimce kullanarak. 2018 en yüksek seviye olan 17.0X seviyi geçerek yeni en yüksek seviye yapmıştır hisse.. bende vedalaştım. Belki ufak düzeltme olup yolla devam edebilir. Şahsı fikrim 11-14 arası düzeltme olabilir
    Ondan sonra ne olur bilemem. Dünyanın gidişatına göre o yaman düşünürüz artık. Sabırla bekleyelim görelim. Şahsı fikrim paylaştım. Herkez kendi aklını kullansın lütfen. Ve selam
     Alıntı Originally Posted by asriel Yazıyı Oku
    Dgate ne yapmaktadır,nereye gitmek istemektedir?Varmıdır tahmini olan
    Mi 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

3.  Alıntı Originally Posted by Rizeli Yazıyı Oku
    Yukarda haftalardır belirtim şahsı fikrimi tabiki aklımı kendimce kullanarak. 2018 en yüksek seviye olan 17.0X seviyi geçerek yeni en yüksek seviye yapmıştır hisse.. bende vedalaştım. Belki ufak düzeltme olup yolla devam edebilir. Şahsı fikrim 11-14 arası düzeltme olabilir
    Ondan sonra ne olur bilemem. Dünyanın gidişatına göre o yaman düşünürüz artık. Sabırla bekleyelim görelim. Şahsı fikrim paylaştım. Herkez kendi aklını kullansın lütfen. Ve selam

Hocam yukarıdan hedefi 12 den vurdun.Umarım aşağıda 14 ün altını görmez.Bende daha gidecek yolu olduğunu düşünenlerdenim.YTD...

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Hayırlı akşamlar. Bilmek o kadar büyük marifet değil aslında. Biraz mantık biraz teknik birazdan cenabı hakkın verdiğin akıl ile oluyor . Şimdi 11-14 TL arası nereye kadar iner ondan sonra yukariya devam eder. Sabırla bekleyelim görelim önümüzdeki birkaç gün içinde zaten beli olur gidicegi yönün. Herzamanki gibi çayımı demledim içerek heyecanlı bekliyorum Spek Efendi'nin bir önceki hemlesini okumaya. Herkez kendi aklını kullansın şahsı fikrimi paylasiyorum. Yatırım tavsiyesi değildir ve selam.
     Alıntı Originally Posted by asriel Yazıyı Oku
    Hocam yukarıdan hedefi 12 den vurdun.Umarım aşağıda 14 ün altını görmez.Bende daha gidecek yolu olduğunu düşünenlerdenim.YTD...

Sayfa 312/338 İlkİlk ... 212262302310311312313314322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •