Sayfa 101/997 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by garantmevduat Yazıyı Oku
    @powerpc hocam merhaba.
    Sizin 2016 Aralık ayında 3.42 lerden aldığınız sonrasında da kademeli 3.50 lerden aldığınız dolar duruyor mu? Yoksa 3.80 lerden 90 lardan bozup faize mi geçtiniz?
    iyi hatırlıyorsun şubat başı %100 dolara geçtiğimde ortalamam 3,55 oldu.aralıkta %60 3,43 ten dolardaydım. ortalamaya vurunca 3,55 ediyor.bu dolarlar duruyor bozmadım,dolar faizinde değerleniyorlar. üstüne 3,5x ağırlıklı alımlar yaptım şimdide 3,4x lerden alıyorum.Ben geçen Aralıktan beri 1$ bozmadım ve bozmamda. yannız 2019 sonu farklı bir yola gireceğim onuda o gün gelince tartışırız. Benim bugün TL ye geçmem için %27 TL faizi olması gerekiyor,varmı yok? o halde dolara DEVAM

2.  Alıntı Originally Posted by foxmulder Yazıyı Oku
    Ben siZe yolunu Söyleyeyim çekersin 3 yılda USD kurunu 15 tl ye bir daha kimse o cep telefonunu alamaz. Sonrasında eğitime ve AR-GE yatırımlarına ağırlık verirsin. 30 yıl içerisinde bir Güney Kore olabilirsin. Bir çok çözüm üretilebilir ancak her üretilecek reçete çok kötü ve Acıklı bir 30 Yıldır . 2001-2016 yıllarında ise tam tersi sıcak paracılar kolay büyüme tercih edilmiştir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    dolar 7,5TL olunca bu ülkede bazı k.çlar yere inecek merak etme dostum.sonrasında kademeli 10TL ye doğru yol alacak.işte o zaman bu şımarmışlık ve yozluk büyük bir şamar yiyecek. PARA son sözü söylecek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
    http://www.businessht.com.tr/piyasal...-bankasi-batti

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    dolar 7,5TL olunca bu ülkede bazı k.çlar yere inecek merak etme dostum.sonrasında kademeli 10TL ye doğru yol alacak.işte o zaman bu şımarmışlık ve yozluk büyük bir şamar yiyecek. PARA son sözü söylecek.
    Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - Page 449
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...=8359&page=449

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
     Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    http://www.businessht.com.tr/piyasal...-bankasi-batti

Hadi bakım yorumlarinizi merak ediyorum.

Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - Page 449
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...=8359&page=449
    Tabiiki kaçınılmaz.. Bazılarının rüyaları kabusa dönüşecek ne kadar trolleseler de bu forumu.. Sanki forum trolleyince piyasa düzelecek 😂😂

7. 3.80-3.90'lardan aldığın dolarlar da duruyor mu?

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    iyi hatırlıyorsun şubat başı %100 dolara geçtiğimde ortalamam 3,55 oldu.aralıkta %60 3,43 ten dolardaydım. ortalamaya vurunca 3,55 ediyor.bu dolarlar duruyor bozmadım,dolar faizinde değerleniyorlar. üstüne 3,5x ağırlıklı alımlar yaptım şimdide 3,4x lerden alıyorum.Ben geçen Aralıktan beri 1$ bozmadım ve bozmamda. yannız 2019 sonu farklı bir yola gireceğim onuda o gün gelince tartışırız. Benim bugün TL ye geçmem için %27 TL faizi olması gerekiyor,varmı yok? o halde dolara DEVAM

8. Haha çok komik.
    Biz ne diyorsak o oluyor.
    Dolar düşecek dedik dolar düştü.
    3.44 olacak dedik oldu.
    3.39 olacak diyoruz o da olacak.
    Asıl trolleyenler dolar düşmesine rağmen hayal görüp dolar şöyle uçacak böyle kaçacak diye rüya görenlerdir.
    Sürekli dolar uçacak dersek herkes dolar alır böylece dolardan para kazanırız hesabındalar

Alıntı Originally Posted by ekmekparası Yazıyı Oku
    Tabiiki kaçınılmaz.. Bazılarının rüyaları kabusa dönüşecek ne kadar trolleseler de bu forumu.. Sanki forum trolleyince piyasa düzelecek 😂😂

Sayfa 101/997 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •