Sayfa 103/997 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 817 - 824 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. mehtap ablam bir tane kalacak.

2. cds imiz 166 ya inmiş, gezi öncesinde 110 lara kadar inmişti inşallah yakın zamanda o seviyelerinde altına inecektir.

syg,

3.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    iyi hatırlıyorsun şubat başı %100 dolara geçtiğimde ortalamam 3,55 oldu.aralıkta %60 3,43 ten dolardaydım. ortalamaya vurunca 3,55 ediyor.bu dolarlar duruyor bozmadım,dolar faizinde değerleniyorlar. üstüne 3,5x ağırlıklı alımlar yaptım şimdide 3,4x lerden alıyorum.Ben geçen Aralıktan beri 1$ bozmadım ve bozmamda. yannız 2019 sonu farklı bir yola gireceğim onuda o gün gelince tartışırız. Benim bugün TL ye geçmem için %27 TL faizi olması gerekiyor,varmı yok? o halde dolara DEVAM
    Cevap için teşekkürler abi;
    TL faiziyle bir hesap yaptığınızda dolar ortalamanız kaça çıkıyor?
    TL faizlerin 20-24 arasına çıkacağı günlerde gelecek ama hemen öyle pat diye olmuyor.Geçen seneden bu zamana kadar 4 puanlık bir artış oldu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,008
     Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    mehtap ablam bir tane kalacak.
    O olmasa bu topige girmem bile.
    Oran paylasan da kalmadi pek.
    Ne icin gireyim ki?
    Mehtap ablam ile Power'in asiklarin atismasi gibi yazismalari beni mest ediyor.
    Birer de saz alsalar ellerine dadindan yenmeyecek
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5. Herkese iyi bayramlar,

Yolda yürürken lütfen dikkat edelim.

En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by alisutcu Yazıyı Oku
    Ben ABD de 5 yil yasadim, kuzey amerika disinda 3 kitada bircok ulkede de yasadim. Siz de bir gidip gorun, sonra konusalim.
    ben her sene oraya giderim ve bir süre kalırım,çokta iyi bilirim.ABD'de çok farklı dünyalar var,süprüntü kesime göre ABD bitmiş aman yandım. ama kafası çalışan ve gerçekten iş yapıp kazananlar halinden memnun ve TR gibi değil haklarını kazanıyorlar. Kendi işini yapan zaten aldı yürüdü,maaşlı çalışan dostlarım 12000$/mon. min. para alıyor.hepsi halinden memnun ve TR ye asla dönmeyecekler.ama işte orada dikiş tutturamayan süprüntü kesim TR ye dönmeye daha meyilli,hayal aleminde yaşıyorlar.

ABD için neresi iyi görmek için ucuz ve ulaşım problemi olmayan.bence Newyork...

8.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    Yazınız rasyonel ama eklenmesi gereken yerler var.

çiller dolar alan yanacak dedi dolar 3 katına çıktı, bunun gibi sayısız örnek var yaşı yetenler bilir.

2007 de e muhtıra yapıldı, parti kapatma davası, gezi olayları, 17-24 aralık, 7 haziran seçimlerinden sonra(koalisyon sonrası) olan olaylar, 15 temmuz.

bakın 6 tane olay saydım bunlar geçmişte olsaydı 1980 lerde 1970 lerde olsa dolar ne olurdu ? 1,80 den 3,60 a mı çıkardı yoksa 15-20 lira mı olurdu ?

bu ülkeyi 16 yıldır yöneten hükümeti seversiniz sevmezsiniz, ama eskiden olsa memur maaşlarını bile ödeyemen, yurtdışından çok küçük miktarlarda borç almak için yalvaran ama alamayınca ağlayan bir hükümete göre "Ras-Yo-Nel" olarak kat ve kat başarılı olduğunu söylemek, haklarını teslim etmek gerekiyor.

syg,
    geçmiş hiçbir hükümet ülkenin geleceğini bu kadar ipotek etmemiştir,çünkü isteseler yapamazlardı,çünkü kurumlar ülkesinde bu işler o kadar kolay değildi.2001 de T.telekomun çarçur edilmesinin nasıl engellendiğini hatırlayın. Bu arada çillerin dolar alan eli yanar videosunuda buraya yüklüyorum ki nostalji olsun.nasılda inkar ediyor ve kendinden emin.ama üç ay sonra %300 deval olacaktı.

Sayfa 103/997 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •