Sayfa 196/997 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ACIBİBER Yazıyı Oku
    kıbrıs hotel tavsiyem, cratos yada merit royal olur,
    Cratos ve Merit royal in yemekleri muhteşemdir geçen sene 10 gün kaldım herşey dahil oda günlük fiyat 200 tl idi, bu sene 500 tl olmuş, muhteşem denizi var her iki hotelin, birde elaxus açılmış yeni bu yıl, acapulco nun az ilerisine açılmış (duyum) geçmiş yıllarda chata lambousa da kalmıştım o hotel şu an dökülüyor , 20 sene önce kalmıştım, Kıbrıs'ta sokakta restaurantların yemekleri biraz fazla yağlı etleride çok pişirdikleri için az sert ve yanık olur, hotel de yemek lazım, trafik ters ve baş döndürücü, araçlar tersten gider, ev fiyatları pound cinsinden orda, dolmuş ve otobüsleri eskiidir, ulaşım sorunu var biraz, araç kiralama ucuz, yalnız kullanmak çok sor, çık yola anında kaza, ev fiyatları en düşük 50,000 £ , üstü açık yukarı gider,
    Hava alanı çıkışında göbekte direk terse girdim beyin yandı. Neyse uyardılar duzelttim yola çıktım yol düz ve boş mağusa tarafına gidiyorum. Hanımla muhabbet filan derken ben direk sağ şeride geçmiş rahat rahat gidiyorum karşıdan başka bir araç çıktı çekilmek için iyice sağa geçtim adam kızmadı güldü allahtan ama kafa kafaya giriyorduk çok dikkat etmek lazım...

2.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    ing bank biraz önce aradı. 20 Kasım a kadar kampanya yapmışlar.
    TL 13,75 , usd 4,00 her ikisi de günlük.
    Zamanında faydalanmıştık , süresini doldurunca vedalaşmak zorunda kalmıştık , 1 seneyi doldurmamama rağmen - 5 ay oldu henüz , herhalde dolara ihtiyaçları var , neyse teşekkür ettik kendilerine , rodeo da 4,00 den günlüğe devam.
    Bilgilerinize.
    Sn.roxette, sizi ingbank özel bankacılık/çağrı merkezinden mi yoksa banka şubesinden mi aradılar. Ekim ayı ortasında da benim bir yıllık süre doluyor, süreyi uzatırlar mı? dersiniz

Şekerbank temdit 14 verdiler ama göbek çatlattılar

Düşüncelerim kimse için yatırım tavsiyesi değildir.

4. taze taze, 182,336320 yarınki fiyat (801) , getiri bugün için 0,035 , mevduat karşılığı ne hesap etmek lazım, banka yamuk yaptı, düşürdü bugün hemen, %15 mevduat olabilir, şöyle hesap edersek 15x0,85=x , x/365=y , y=0,035 çıkar, tahmin hepsi
    önceki fiyat: 182,272170
    Parayı hedefiniz yapmayın. 1$ Elli kuruş olacak
    duhul: eylül 2012

Alıntı Originally Posted by ACIBİBER Yazıyı Oku
    taze taze, 182,336320 yarınki fiyat (801) , getiri bugün için 0,035 , mevduat karşılığı ne hesap etmek lazım, banka yamuk yaptı, düşürdü bugün hemen, %15 mevduat olabilir, şöyle hesap edersek 15x0,85=x , x/365=y , y=0,035 çıkar, düz 15
    önceki fiyat: 182,272170
    yine de iyi bir oran fon için......mevduat karşılığı faize uyarlarsak 11.56 net ve 13.60 brüt orana denk...

6. bugün ben 0,000 bekliyordum, az şaşırtıcı oldu, tahminim haftaya 0,06 laf bol olabilir, ay sonuna kadar eldekileri tutacağım, yeni alım yapmam, son hareketleri çözemiyorum, saçma sapan arttı, sert arttı, yalnız bu ay performansı bürüt %20 bekliyorum, 1.09.17-30,09.17 yarın bir bankaya nedenini soralım, fona ayarmı çekiyorlar, niye deli gibi arttı? Nedeni ne? yoksa piyasada nakit sıkışıklığı falan mı var, nakit sıkışıklığı var ise haftaya iyi performans yapar, bence yeni alacak olan gidilp iş banka bunları sorsun, sonra alsın, ön araştırma ve etüt yapsın, net bilgi alsın,
    Parayı hedefiniz yapmayın. 1$ Elli kuruş olacak
    duhul: eylül 2012

7. Ne 801'mis arkadaş

Alıntı Originally Posted by ACIBİBER Yazıyı Oku
    bugün ben 0,000 bekliyordum, az şaşırtıcı oldu, tahminim haftaya 0,06 laf bol olabilir, ay sonuna kadar eldekileri tutacağım, yeni alım yapmam, son hareketleri çözemiyorum, saçma sapan arttı, sert arttı, yalnız bu ay performansı bürüt %20 bekliyorum, 1.09.17-30,09.17 yarın bir bankaya nedenini soralım, fona ayarmı çekiyorlar, niye deli gibi arttı? Nedeni ne? yoksa piyasada nakit sıkışıklığı falan mı var, nakit sıkışıklığı var ise haftaya iyi performans yapar, bence yeni alacak olan gidilp iş banka bunları sorsun, sonra alsın, ön araştırma ve etüt yapsın, net bilgi alsın,
    Fon portföy içeriği ve değişimleri her gün ayrıntılı şekilde açıklanmadıkça hiç bir fon yönetimi yeterince güven veremez. Bazılarının olması gereken değer artışları ya da azalışlarını kendi belirledikleri sınırlı zaman dilimine sıkıştırmak suretiyle fon müşterilerinin çoğunluğu aleyhine menfaat sağlamadıklarına nasıl emin olabiliriz. Bazı günlerde anormal fiyat değişkenlikleri bu şüpheleri sürekli canlı tutacaktır.

Sayfa 196/997 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •