Sayfa 333/997 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433833 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Mantıklı değildir. Enparada mevduatını 8 eşit parçaya böl. Örneğin 32.000TL varsa bunu her biri 4000Tl lik 32 günlük 12.75 ten 8 adet mevduat yap. Para lazım olduğunda sadece 1 tanesini boz, diğerleri 12.75'ten devam etsin.
    Ayrıca bu 8 mevduatı aralarında 3'er gün olacak şekilde de ayarlayabilirsin.
    Yok Yok rxpu üstad. Para lazım olması değil mesele. Şimdi hani ben diyelim ki 32 güne bağladım 12,75'den.
    Sizlerin tahmin ve yorumlarını dikkatle takip ediyorum eh üzerine birde son 2 gündür gelişmeler cabası..
    Hani diyorum tam ben bağladım 1 hafta 10 gün sonra vade faizleri fırlarmı ? fırlarsa benim bağladığım para bana zarar yazmaz mı

2.  Alıntı Originally Posted by KARA BORA Yazıyı Oku
    Sevgili bir-esnaf şakalama yapmıyorsun değil mi? Dün yarım saatte bir arkadaşı e turunculu yaptık. Bugün de %4 ve %13.75 lerin işlendiğini gördük.
    Malesef şaka yapmıyorum , 4 kez telefon açtım kurye ile sözleşmeniz gelecek dendi 1 haftadır ses yok her aradığımda evraklarınız kuryede görünüyor deniyor

3.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Yok Yok rxpu üstad. Para lazım olması değil mesele. Şimdi hani ben diyelim ki 32 güne bağladım 12,75'den.
    Sizlerin tahmin ve yorumlarını dikkatle takip ediyorum eh üzerine birde son 2 gündür gelişmeler cabası..
    Hani diyorum tam ben bağladım 1 hafta 10 gün sonra vade faizleri fırlarmı ? fırlarsa benim bağladığım para bana zarar yazmaz mı
    Bankalardan 100k altına iyi oran alamazsın. Ayrıca mevduat faizlerinde o şekilde aşırı bir artış olmaz. Artacaksa yavaş yavaş artar ve yavaş yavaş azalır. Bankalar özellikle yükseliş sürecini olabildiğince kademeye yaymak isterler. Ancak böyle bir artış olacağını düşünüyorsan 32 günlük bağlamak en uygunu olur.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Malesef şaka yapmıyorum , 4 kez telefon açtım kurye ile sözleşmeniz gelecek dendi 1 haftadır ses yok her aradığımda evraklarınız kuryede görünüyor deniyor
    1. Ingbank internet Bankacılığı şifresini al (Şb. den veya çağrı merkezi üzerinden )
    2.Şb.de bireysel bankacılık sözleşmesini yapın, mobil uygulamayı kullanacağınız cep telefonunu tanımlayın.
    3.İngbank web sitesi üzerinden adım adım gidin. Vadesiz hesapları ve TL/USD/EUR e- turuncu hesaplarınızı açın; arzu ettiğiniz e turuncu hesabınıza paranızı koyun, güle güle de sağmaya başlayın. Bu anlattıklarımı da kimseye söylemeyin olur mu; aramızda kalsın.

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Uzun bir süredir adamların oranı bu.değiştiğini sanmıyorum...........
    Tşk.ler

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by KARA BORA Yazıyı Oku
    1. Ingbank internet Bankacılığı şifresini al (Şb. den veya çağrı merkezi üzerinden )
    2.Şb.de bireysel bankacılık sözleşmesini yapın, mobil uygulamayı kullanacağınız cep telefonunu tanımlayın.
    3.İngbank web sitesi üzerinden adım adım gidin. Vadesiz hesapları ve TL/USD/EUR e- turuncu hesaplarınızı açın; arzu ettiğiniz e turuncu hesabınıza paranızı koyun, güle güle de sağmaya başlayın. Bu anlattıklarımı da kimseye söylemeyin olur mu; aramızda kalsın.
    Teşekkür ederim bilgi için.

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bankalardan 100k altına iyi oran alamazsın. Ayrıca mevduat faizlerinde o şekilde aşırı bir artış olmaz. Artacaksa yavaş yavaş artar ve yavaş yavaş azalır. Bankalar özellikle yükseliş sürecini olabildiğince kademeye yaymak isterler. Ancak böyle bir artış olacağını düşünüyorsan 32 günlük bağlamak en uygunu olur.
    Tamamdır üstad teşekkür ederim bilgileriniz için

Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Üstadlar merhaba,
    E-turuncu başvurum 1 haftayı doldurmasına ve defalarca telefon açmama rağmen halen açılmadığı için mevcutu yine ENPARA'da tutuyorum. Ancak malum ENparada vade bozulunca gecelik olmadığı için sadece anaparayı geri alabiliyorum.
    Önümüzdeki 1 hafta içerisinde mevduat faizlerinde ciddi artış olacağı beklentisi ile parayı 12.75 yerine gecelik 9 dan bağlayıp 1 hafta -10 gün böyle geçirmek sizce mantıklı mı ?
    Bende internetten basvurmustum 5 gun bekledim acmadilar musteri hizmetlerini aradim subeye gidin biz acamiyoruz dediler .sacmaliga bak ozaman kurye neden sozlesme getirdide imzaldik.subede yarim saate anca actilar hesabi orda kactane kagit imzalttilar.
    tek eksi yonu bu gecen gun yazmayi unuttum!

Sayfa 333/997 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •