Sayfa 497/997 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Burada yok %13.90 yok %14 diye Tl faizlerini tartışıyoruz o parayı af buyrun sene başından beri enayi gibi bankaya koymasak , imkan olsa parayı şişe suyundan, peynire kadar geniş bir skaladaki gıda ürünlerine yatırsak şu anda %25 net kar elde etmiş olurduk.
    Kayıp büyük bu kayıp kolay kolayda telafi edilemeyecek gibi görünüyor.
    valla doğru stokçu olsak köşe olmuştuk

2.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    A101'de de 26TL/kg'ye (6.6$/kg) döviz mevduatçısı için de tereyağ bulunuyor. Milkten marka.Fena değil. Migrosu bıraktım A101 takılıyorum full. Gece geç saatlerde soğutucuda 500gr harika kuşbaşı buldum 15.50TL/500gr , Antrikot kısmı denk gelmiş o da iyiydi ama bir daha gelmedi.

Burger ve rodeo'ya açık çağrım. Mevduat pazarığının yanına 100TL-200TL A101 BIM alışveriş fişleri koyun. Diyelim ki müşteri son raddeye geldi ve 0.1 puan için kaçacak, koyun bir 100TL A101 çeki bitsin bu iş.

Ey rodeo, Ey burger ben 5 yıldızlı otelden ya da vakko dan 30.000TL lik cekete %20 indirim kuponunu istemiyorum , ben 100TL lik A101 çeki istiyorum gidip 3.5kg antrikot kuşbaşı alacağım......
    Nedense et süt kurumunun fiyatlarindan sonra bu ucuzlukcu marketlerdede diğer firmalarin satılan kıyma fiyatları düştü .bimde peynirler 350 gr lik paketlerde mavi olanı inek 6.95tl..10 numara peynir mermer gibi ...mevduatci yoldaslara bu enflasyonist günlerde katkımız olsun..

SM-G800H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Nedense et süt kurumunun fiyatlarindan sonra bu ucuzlukcu marketlerdede diğer firmalarin satılan kıyma fiyatları düştü .bimde peynirler 350 gr lik paketlerde mavi olanı inek 6.95tl..10 numara peynir mermer gibi ...mevduatci yoldaslara bu enflasyonist günlerde katkımız olsun..

Migrostaki ürünlerin kaliteleri düştü, fiyatları arttı. A101 ve BIM'de ise kalite belirli ürünlerde bir tık iyileşti ve fiyatlar o oranda artmadı. Geçen seneye göre migros alışverişim %80 A101'e kaydı ve bundan çok memnunun. Evet A101 deki o mavi ve yeşil kaplardaki koyun ve keçi peynirlerini de beğendim. (7.95TL 350gr).

Eyyy migros akıllı ol.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    sene sonu 15 16 goruruz diye umuyorum.ufe 18 e dogru giderlen.tufe de 18 e dogru gidecektir.geçen sene 1 tl ye aldıgım kucuk yogurt su anada 1.35 TL olmus.enflasyon gumbur gumbur geliyor.bence TL de kalın.faizler yukselecek.her ay enflasyon yukarı faizler yukarı..Faiz=enflasyon^heray
    bu vahşi enflasyon artışına göre mevduat çok aşağıda kaldı. faizler yay gibi çıkacak mı , izleyeceğiz. 2018 ilk çeyreği olabilir.
    nakit TL kraldır.
    syg.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

5. 350 gramı 8 lira kilosu 24 e geliyor migrosun migroskop ürünlerinde de bu fiyata zaten peynir bulunuyor bence ucuz sayılmaz

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Migrostaki ürünlerin kaliteleri düştü, fiyatları arttı. A101 ve BIM'de ise kalite belirli ürünlerde bir tık iyileşti ve fiyatlar o oranda artmadı. Geçen seneye göre migros alışverişim %80 A101'e kaydı ve bundan çok memnunun. Evet A101 deki o mavi ve yeşil kaplardaki koyun ve keçi peynirlerini de beğendim. (7.95TL 350gr).

Eyyy migros akıllı ol.
    Sn rxpu birde alırken o plastik kapaktan elinizle hafif bastirip sertini secin ..ben öyle yaparım hep.. çok kutu açılıyor karışık oluyor bazen ..) tebrikler siz enflasyonu 8 e indirmissiniz..

7.  Alıntı Originally Posted by gsaslan27 Yazıyı Oku
    Akbanktaki mt nin mevduati haftasonu bitecek sekilde ayarlamasindan oturu 2 gunluk para bosta kaliyor ne mt ne musteri hizmetleri nede 7/24 her turlu destegi veririz dedikleri ozel temsilcilerinin benim magduriyetimi gidermemistir bu tarz bir magduriyet yasayan var mi aranizda benim gibi atil durumda duran paranin miktari da 530bin lira 3-5 olsa sorun etmeyecegim fakat gercekten bu durum cok zoruma gitti resmen Akbank beni enayi yerine koydu kimseye Akbanki onermiyorum artik

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Böyle şey olmaz. Bankalar birliğine itiraz edin.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hiç hafta sonuna denk gelen mevduatım olmadı. Sadece oran güncellemeyi unutmuşlardı. Geçmişe dönük güncellerdik dedi ama gerçekten yapabilir miydi bilemiyorum.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 497/997 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •