Sayfa 502/997 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Garanti 13.65
    Akbank 13.40
    İş 12

800,000 -
    500 bin ile çarşamba dolara dönülecek, 300 dönüş çarşamba

2.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bu bankalar içinde en iyi mevduat oranını veren şu an Halk ile Aktif diğerlerini listeye yazmaya bile değmez.

lafek ibig mılayamalta klah eli fitka enö royıkıç muroyid.
    Sorunun sahibi Sn.shadowfags dır. Benden değil,ondan alıntı yaparak cevaplamalıydın , bana elleşme emi! seni severim.

kilzispede noyıpay nazas.

3.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Sizce mümkün mü ? Allahtan bu abudik gubidik Tl faizleriyle hala tasarruf eden sürüsüne vatan evladımız var yoksa yandı gülüm keten helva...
    umutabi bu TL oranlarında para tutacağıma o parayı yakarım daha iyi,zaten yakmasamda 5-6 sene içinde paralar sıfırlanacak. haa bu arada forumdakiler perşembe günü bankanın kokteylinde olacağım,davetiyem geldi bile. MT sadece DTH leri çağırdık diyor eğer yalan söylemiyorsa öyledir.

4.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    umutabi bu TL oranlarında para tutacağıma o parayı yakarım daha iyi,zaten yakmasamda 5-6 sene içinde paralar sıfırlanacak. haa bu arada forumdakiler perşembe günü bankanın kokteylinde olacağım,davetiyem geldi bile. MT sadece DTH leri çağırdık diyor eğer yalan söylemiyorsa öyledir.
    bankanın umrundamı senin dolarda olman tl de olman.. paranın büyüklüğüne bakar sadece..
    20 milyon lirası olan mı 1 milyon doları olan mı daha değerli müşteridir banka için..

5. bakıyorum göstergeye gözlerim kapalı
    aldığım orana bakınca kaplıyor içimi bir hüzün
    temmuz sıcağındaki dondurma gibi
    eriyor gidiyor içimden bir şey

6.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    bankanın umrundamı senin dolarda olman tl de olman.. paranın büyüklüğüne bakar sadece..
    20 milyon lirası olan mı 1 milyon doları olan mı daha değerli müşteridir banka için..
    ben ne söylüyorsa onu yazıyorum,yalan söylüyorsada kendine, zaten oraya gidince olay anlaşılır. MT ne diyorsa onu yazıyorum. belki adamlar sadece DTH lara bir sunum yapacak bundan kime ne?

7. rodeo temdit:
    TL 14.15
    USD 4.0

Gosterge 11,75: iken 14,75 kadar cikmistik.
    Gosterge 13,75 ise x kac olmali
    X= mevduat.

Sayfa 502/997 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •