Sayfa 53/997 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Ahh merkez bankası ahh ...

vakti zamanında gerekeni yapsaydın şimdi vatanım ekran yoluyla vatandaşı soyan sahte cennetçilerin eline düşürmeseydin.

umarım bir gün memurun muhakematı kanunda değişiklik yapılırda bunun hesabı sorulur....

neye istinaden doların 3.90'lara çıkmasına müsaade ettiniz.

neden 3.90'lardaki doları 3.40'lara düşürüpte kazancından-malından-mülkünden-yediğinden-içtiğinden vergi alınan vatandaşların soyulasına göz yumdunuz ....

2.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku

Daha fazla TL faizi alacağım için değil; elimdeki TL ile daha ucuza daha fazla USD alacağım için...

Üzülerek diyorum ki; Belkide bir ekonomi için en vahim şey budur...
    Hepsine katılıyorum fakat özellikşe şu son cümle ölüm vuruşunu yapmış.

Benim gibi hisseden başklarının da varlığını bilmek güzel.

İnş. 2 liraya kadar iner. Hatta 50 kuruş olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    ABD çökmez giden görür, ABD hala dünyanın teknoloji üretim merkezi . belki artık mass product işi yapmıyor ama bir örnek vereceğim. herkesin kullandığı şu telefonların işletim sistemleri hatta işlemcilerinin büyük kısmı ABD kökenlidir. diğer tıp ilaç mevzularına hiç girmeyecem. Bu bir kaç örnek bile ABD nin neden çökemeyeceğini açıklar.parasının değerini bastığı miktar değil teknolojisi,ordusu ve hukuk sistemi belirler.
    ABD iyi de, Çin sıkıntılı. Pantent mantent dinlemeden her türlü teknolojinin alayını kopyalayıp bir de ABD'ye geri satmaya başladılar.

Bu olayın sahte dolar basmaktan hiç bir farkı yok. Önüne alamazlarsa ABD ciddi zarar görür ki, bence uzun zamandır da görüyor.

Trump da bu yüzden seçildi zaten. Robotlarla ucuz iş gücüne ihtiyacı ortadan kaldırıp Çin'e çökecekler.

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Hepsine katılıyorum fakat özellikşe şu son cümle ölüm vuruşunu yapmış.

Benim gibi hisseden başklarının da varlığını bilmek güzel.

İnş. 2 liraya kadar iner. Hatta 50 kuruş olsun.
    millet bana deli diyordu şimdi 50 kuruş diyor.
    Allah'ım aklıma mukayyet ol.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

5.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    ABD iyi de, Çin sıkıntılı. Pantent mantent dinlemeden her türlü teknolojinin alayını kopyalayıp bir de ABD'ye geri satmaya başladılar.

Bu olayın sahte dolar basmaktan hiç bir farkı yok. Önüne alamazlarsa ABD ciddi zarar görür ki, bence uzun zamandır da görüyor.

Trump da bu yüzden seçildi zaten. Robotlarla ucuz iş gücüne ihtiyacı ortadan kaldırıp Çin'e çökecekler.
    patent ihlali yapan şirketler ABD şirketleri tarafından asla affedilmez, o malı çin ve kıytırık ülkeler harici sattırmazlar veya kallavi bir tazminat alıp öyle izin verirler. bugün Qualcomm şirketinin net 5.7 milyar dolar gelirinin %70'i patentlerden gelmektedir. 3G desteği olan her telefon başına bu şirkete para ödenir,aynı şekilde bu 4G içinde kısmen geçerlidir. Samsung'un başına gelenleri hatırlayın,affetmediler.

6. evet dolar beklediğim yere geldi buradaan sonrası çok çok önemli...

aşağı inmeye başlarsa işler değişir...

ytd..

bu arada hazine hafta başında ciddi rakamlarda borçlandı 6 aylık % 5.5 ve % 5.25 ile..

cds 170 den 180 lere çıkmıştı bi ara şimdi 173 e gevşemiş ..

haydi Türkiyem

gerçi usd nin gevşemesinin bizle çok bir ilgisi yok ama bize katkısı çok

haydi Türkiyem

7.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    evet dolar beklediğim yere geldi buradaan sonrası çok çok önemli...

aşağı inmeye başlarsa işler değişir...

ytd..

bu arada hazine hafta başında ciddi rakamlarda borçlandı 6 aylık % 5.5 ve % 5.25 ile..

cds 170 den 180 lere çıkmıştı bi ara şimdi 173 e gevşemiş ..

haydi Türkiyem

gerçi usd nin gevşemesinin bizle çok bir ilgisi yok ama bize katkısı çok

haydi Türkiyem
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

8. Arkadaşlar Odeadan güncel +400 için oran ihtiyacım var.ing deki kıpırdama odeaya da yansıdımı acaba?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 53/997 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •