Sayfa 624/997 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    üstad tam umutlanıyoruz gelip bizi fırçalayıp gidiyorsun faiz inmeli dese efsane banka derdin dolara geçen evrim geçiriyor nerde eski faiz savunucusu power nerde şimdiki
    ben %31 TL faizini savunuyorum. bu konuda hedefim sabit. doğruya doğru bu Robobank denilen illettin doğru söylediği görülmedi. şimdi linki bulamıyorum ama Goldman ile Rabo/Matys ağızbirliği yapıp 2,85'i savundular hemde bu sene. buyrun bu da 3,40 martavalı bunuda haziranda söylemişti.

http://bigpara.hurriyet.com.tr/haber...lir_ID1438831/

Rabo ve Goldman karalistemdeki bankalardır.

Rusyada enflasyon Kasımda yıllık %2.5 olmuş . Sahiden orada mb borç verme faizi en son kaçtı bilen var mı ? Kendimizle kıyas yapmak açısından önemli.

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    üstad tam umutlanıyoruz gelip bizi fırçalayıp gidiyorsun faiz inmeli dese efsane banka derdin dolara geçen evrim geçiriyor nerde eski faiz savunucusu power nerde şimdiki
    Mevduatlar 500 baz düşerse Powerbank ın yılsonuna hedefi tutar ancak

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Rusyada enflasyon Kasımda yıllık %2.5 olmuş . Sahiden orada mb borç verme faizi en son kaçtı bilen var mı ? Kendimizle kıyas yapmak açısından önemli.
    https://twitter.com/okadioglu/status/938284739722665985
    Sorunuzun tam cevabı burada

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Bu durumda Türk TL yatırımcısını ütüyor bizim çakallar. Bizler küçük ağıldayız kaçamıyoruz ama bu en yüksek faiz bizde goygoyunu elin yabancı yatırımcısı yer mi ?

6. 14.25 ile Şekere bağladık parayı limit üstünüde aylık %14 den aldılar.
    Zahter diye bi çay verdiler çarptı galiba
    yoksa aylık %14 ilk teklifiydi keşke pazarlık yapabilen bir insan olsam

elveda ing turuncu

7.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Bu durumda Türk TL yatırımcısını ütüyor bizim çakallar. Bizler küçük ağıldayız kaçamıyoruz ama bu en yüksek faiz bizde goygoyunu elin yabancı yatırımcısı yer mi ?
    umutabi neden %31 mevduat faizi işte bu yüzden hep söylüyorum, daha önce yaptığım hesaplamalar %31'i gösteriyor. şu an 31-14 =17 faiz farkı yandaşa betoncuya akıyor. yalnız DTH larda reel faiz var, ABD enflasyonu :2,5. net dolar faizi= 3,3 3,3-2,5=%0,8 reel faiz var. enflasyon coşmuşken doları baskı ile kısa vadede durdurabilirler sonrası hepimizin bildiği hikaye.

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    umutabi neden %31 mevduat faizi işte bu yüzden hep söylüyorum, daha önce yaptığım hesaplamalar %31'i gösteriyor. şu an 31-14 =17 faiz farkı yandaşa betoncuya akıyor. yalnız DTH larda reel faiz var, ABD enflasyonu :2,5. net dolar faizi= 3,3 3,3-2,5=%0,8 reel faiz var. enflasyon coşmuşken doları baskı ile kısa vadede durdurabilirler sonrası hepimizin bildiği hikaye.
    Dolar lafı Tl yatırımcıyı kızdırıyor bu konuda fazla ileri gitmemek gerek sonuçta burası Dolar topiği değil. Saygılar

Sayfa 624/997 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •