Sayfa 800/997 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 6,393 - 6,400 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by chilypeppers Yazıyı Oku
    ICBC yeni paraya 32-45 gün aralığı 500k ya kadar 15,00 veriyor internet bankacalığından.. Size düşük oran vermiş MT
    Sn. chilypeppers,

Verdikleri oranı beğenmediğim için ,mevduatı Anadolubank'a yönlendirdim.

MT sorunu Burger ve Rodeo'da da var.Kendileri kaybeder,benim için sorun değil.Sonuçta mevduatı göndermek bir EFT'ye bakıyor.

Selamlar.

2. Milyon üstü tl ve usd için benim araştırdığım kadarıyla en yüksek Halkbank veriyor ama düşük rakamlar için oranlar düşüyor

3.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    swap tamamen bitti mi?
    6 ay oldu neredeyse biteli.

4. Ayrıca ben prensip olarak , bankaya usd taşıyacağım zaman , gelen döviz transferinden komisyon alıp almayacaklarını ,giden swift işleminden de muhabir banka masrafı haricinde ( en fazla 50 tl oldu şimdiye kadar ) başka bir ücret alıp almayacaklarını soruyorum. Yine prensip olarak hiç bir zaman çantada keklik olmadığımı gösteriyorum , yani yeni paraya x iken bana 0,y ise o parayı taşırım , paragöz değilim ancak bankadan zengin de değilim. Olur da bir daha aynı bankaya dönersem bu hatayı da yapmazlar. İng özel bankacılık 600000 usd ye ,3.90 verirken yeni müşteriye 4 veriyordu. Halkbank 4.40 deyince oran alacağız size dediler Ancak ben çoktan talimatı yollamıştım.

5.  Alıntı Originally Posted by KY-34 Yazıyı Oku
    Sn. chilypeppers,

Verdikleri oranı beğenmediğim için ,mevduatı Anadolubank'a yönlendirdim.

MT sorunu Burger ve Rodeo'da da var.Kendileri kaybeder,benim için sorun değil.Sonuçta mevduatı göndermek bir EFT'ye bakıyor.

Selamlar.
    anadolubank hangi şube

Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    anadolubank hangi şube
    Sn. Pestilence,

Mesaj ile bildirdim.Lütfen mesaj kutusuna bakınız.

Selamlar,iyi geceler.

7. Vadesi dolan parayı 200 K i bugün aynı Vakıfbank şubesine 14.80 den 32 gün bağladım

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Arkadaşlar çerez parası olarak tuttuğum 60,000 tl var günlükte enparada fakat faiz %10.

Ing turuncu hakkım bitti, hangi alternatifler mevcut?
    Vakıf halden anlayan 45 gün süreli 12.5 günlük/ akbank 90 gün geçerli günlük 13.5/ şeker odea fiba diğer günlük verenler ama oran bilmiyorum
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

Sayfa 800/997 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •