Sayfa 884/997 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 7,065 - 7,072 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. gecelik faiz oranları ne durumda şu sıralar bilgi var mı? oksijen, güldüren veya gece gündüz hesapları, en son 14.50 diye biliyorum.

usd için 3.88 max dur ,tl için faiz ise ortalama 14-14.5 dur,usa faizleri 3 un ustune cıktı 5 e kadar yolu var iken faizleri bu seviyede tutmak maharet ister ,yonetim ise bu işi bu gune kadar becerdi ,bence artık paradan para kazanma oranları artık bellidir ,borsa da buna dahil.para kazanma yatırım yaparak artık olacak.

3. Samimiyet varsa faizi ilk Halkbank ve Vakıfbank düşürsünler.

Büyük bankalar içinde en yüksek faizi bu 2 banka veriyor.

Bunlar herhalde uzay bankası. Kamu bankası değil!

Bu ne perhiz, Bu ne lahana turşusu!

Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    ne kadarda doğru söylemiş.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, enflasyonun düşmesi için faizlerin aşağı gelmesi gerektiğini söyledi ve Merkez Bankası (TCMB) ile Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BDDK) bu konuda rol alması gerektiğini söyledi.

"Ben arkadaşlara açıkça söyledim. Birinci derecede Merkez Bankası ve BDDK, ondan sonra da devletin bankaları burada aktif rol almak zorunda. Siz aktif rol almadıktan sonra, öbürleri istediği gibi at oynatır. Dediğim gibi çalışma tamamlanınca, tekrar bir araya gelip konuşacağız... İşi sağlam tutarsak oralara ulaşırız, kararlı duracağız, kesinlikle faizde taviz vermeyeceğiz. Faizi aşağıya doğru çekeceğiz. Faizi aşağıya doğru çektiğimizde enflasyon da düşecektir"

4. Rodeo nun kapısından bile girmem. İşim olmaz.

Alıntı Originally Posted by KARA BORA Yazıyı Oku
    Odea için "uzun süre önce parayı çekmiş mudileri arayıp yüksek oranlar veriyorlar." Sözü çok doğru, yalan/yanlış işlemlerine muhatap olunca 2015 yılında Odea'nın her türlü kapısına kilit vurdum. Geçen hafta beni de yana döne aradılar, yanıt vermemiştim; neden aradıklarınıda öğrenmiş oldum. Teşekkürler...

5.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Rodeo nun kapısından bile girmem. İşim olmaz.
    neden.?

çalışma biçimlerimi başka bişeymi var.?

6.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    usd için 3.88 max dur ,tl için faiz ise ortalama 14-14.5 dur,usa faizleri 3 un ustune cıktı 5 e kadar yolu var iken faizleri bu seviyede tutmak maharet ister ,yonetim ise bu işi bu gune kadar becerdi ,bence artık paradan para kazanma oranları artık bellidir ,borsa da buna dahil.para kazanma yatırım yaparak artık olacak.
    yatırım yaparak para kazanmak içinde çok para lazım yani yatırım içinde paradan para kazanma olayı geçerli !! En basiti bir cafe açayım desen mekanın iyi işlek bir lokasyonda değilse mekanının içi gösterişli lüks değilse 3 ay dayanamazsın !! Marka olmadıktan sonra zor bu işler !!

7. Enpara ve Cepteteb internet bankacılığı için girişte sms gelmiyor. Sizde de var mı acaba aynı sorun?

8. Önerilerinizi dikkate alacağım çok tşk ederim

Sayfa 884/997 İlkİlk ... 384784834874882883884885886894934984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •