Sayfa 944/997 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954994 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 7,545 - 7,552 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Ömer B. Yazıyı Oku
    Selamlar. Yeri burası mıdır bilemedim ama az önce teyit ettiğim dcd opsiyon sözleşmesine göre usd 3 nisana 3,99 fiyattan anlaşarak 131k dolar için mevduat karşılığı net %4,46ya gelecek gibi aldım. yani yuvarlak 545usd. sizce oran ve risk iyi mi ?
    Tamamen fikrim ve yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte;
    Düz mevduatınıza alabildiğiniz orana göre bu dcd nin size getirisi söz konusu süre ve orana göre yaklaşık şu şekilde;
    Düz mevduat oranı İlave dcd getirisi
    3,75----------------------->646TL
    4,00----------------------->551TL
    4,25----------------------->456TL
    4,50----------------------->361TL
    Kur 3,99u geçerse kardan zarar edersiniz
    Karar sizin

Sn. Hayatgusel,

Vakıfbank'ın alt limitini bilmiyorum.Ben 25.000 USD için oran aldım.

Selamlar,iyi akşamlar.

3. DenizB. Öz.B.

30-90 gün %14,60
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Rica etsem adi gecen nahos durumlari kisaca da olsa paylasmaniz mumkun mudur?

Sonucta bize de tecrube olsun, bizler de karsilasmamaya calisalim.

Saygilar

Sn. Eva,

Sözkonusu bankalardan nakit olarak USD çektiğinizde eski,yıpranmış ve üzeri yazılı banknotları veriyorlar.Elinizdeki paraları başka bir bankaya yatırmaya kalktığınızda da ,ya makineden geçmiyor,ya da üzeri yazılı diye almak istemiyorlar.Sorunlu banknotları aldığınız şubeye geri götürmeye kalktığınızda da ,olayı yokuşa sürmek için neredeyse elli takla atıyorlar.Döviz büroları aslında bu tür paraları alıyor ama değiştirme yapmıyorlar.Allahtan benim tanıdığım,müşterimiz olan bir döviz bürosu vardı da oradan yıpranmış ve üzeri yazılı banknotları değiştirebildim.

Özetle,kendi paramızla sahtekar,dolandırıcı vb. durumuna düşmemek için bu tür bankalardan bir süreliğine uzak duracağım.Para yatırırken iyiyiz ama parayı çekip başka bankaya gittiğimizde,hep bu tür sorunlarla karşılacaksak, en iyisi bir süreliğine bu elemanların adını bile anmamak olacak !

Ayrıca nerede tuhaf tipler varsa,bu tür yerlerde MT olmuş durumda.Bu da sözkonusu yerler için ayrı bir iticilik sebebi haline geliyor.

Selamlar,iyi akşamlar.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    çok düşük, 13.35 ok , 13.70 den aşağısı olmaz dedim.

döneceğim az sonra sana dedi. temdit
     Alıntı Originally Posted by hayatgusel Yazıyı Oku
    Çok düşük keşke vakıfa sorsaydın

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aceleyle cevap yazıyım derken yanlış yazmışım kusura bakmayın %13,80 di oran...elbette 12,80 bağlamam..%13,80 içinde yapabileceğimiz en son bu demişlerdi genel müdürlüğü aramışlar oran için
    tekrar özür...
    AL SAT TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by KY-34 Yazıyı Oku
    Sn. Hayatgusel,

Vakıfbank'ın alt limitini bilmiyorum.Ben 25.000 USD için oran aldım.

Selamlar,iyi akşamlar.
    Teşekkürler

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. e-Turuncu hesabım dolmak üzere ve şuan için 550k üzeri yeni giriş veya temdit en yüksek alınan oran kaç acaba bir süre uzak kaldım forumdan yoldaşlar, saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by chilypeppers Yazıyı Oku
    e-Turuncu hesabım dolmak üzere ve şuan için 550k üzeri yeni giriş veya temdit en yüksek alınan oran kaç acaba bir süre uzak kaldım forumdan yoldaşlar, saygılar.
    e-turuncu hesabımı aralık 2017 de başlatmıştım. 2 ay %14 den devam ettim ki şu anda hala %14 faiz oranları.

Arada TEB kancayı takınca 3 aylığına %14.5 dan marifetli hesaba geri dönüş yaptım. Ki daha önce Marifetli hesaptan yararlanmıştım. İkinci kez teklif edince hayır diyemedim. 3 aylık süre dolunca E-turuncu ya geri dönüş. Aralık 2018 e kadar.

Sayfa 944/997 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •