Special Days Image
Sayfa 948/997 İlkİlk ... 448848898938946947948949950958 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 7,577 - 7,584 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    Güncel oranları bilmiyorum ama tarihi olarak altın piyasasının kurucu bankaları olan TEB ve Denizbank çoğu zaman en iyi oranları verirler, onları kontrol etmeden başkasından bağlamayın. İkibinlerin başında diğer bankalarda gram altın diye bir şey bile yokken, kredi ve mevduat yapıyorlardı. (Garanti'nin o çok cazip gözüken faizi sadece 1 yıl vadeye geçerli)
    altın için tahvil çıkardılar bu da düşünülebilir, getirisi de fena değil..

OdeaBank 250k $ icin 60 gun vadeye %4.10 veriyor.

Vade uzadikca faiz dusuruyor.

3. enpara "zengin etmeyen ama ücretsiz bir platform için hoş olacak" ufak fırsatlarını açmış tekrar (ayın enparalısı şartını sağlayanlara):

1. 3 ay boyunca ayda 10 TL "online yemek" desteği: ilk 50 tl'lik online harcama için 10 TL iade ediyor 3 ay = 30 TL. (geçen sefer 25x3 vermiştı bu daha cılız olmuş)

2. trendyol'dan 100 TL alışverişin 20 TL'si iade.

enpara kullanmayan bunlar için üye olmaz ama benim gibi sıfır fırsat sunsa bile ayın ilk gününden otomatik "ayın enparalısı" olanlar için kullanılacak iadeler.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,340
     Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    enpara "zengin etmeyen ama ücretsiz bir platform için hoş olacak" ufak fırsatlarını açmış tekrar (ayın enparalısı şartını sağlayanlara):

1. 3 ay boyunca ayda 10 TL "online yemek" desteği: ilk 50 tl'lik online harcama için 10 TL iade ediyor 3 ay = 30 TL. (geçen sefer 25x3 vermiştı bu daha cılız olmuş)

2. trendyol'dan 100 TL alışverişin 20 TL'si iade.

enpara kullanmayan bunlar için üye olmaz ama benim gibi sıfır fırsat sunsa bile ayın ilk gününden otomatik "ayın enparalısı" olanlar için kullanılacak iadeler.
    burda ismini direk anmayacağım ama bir sinema ve dizi sitesine de enpara kredi kartı ile üyelikte %50 indirim veriyor...tabi ayın en paralısına..
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

E turuncu banka kartini innial kart gibi kullana bilirmiyiz bilen varmi

6.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    E turuncu banka kartini innial kart gibi kullana bilirmiyiz bilen varmi
    Kullanamazsınız.

7.  Alıntı Originally Posted by ozziem Yazıyı Oku
    14.50 günlük yok yanlız, 400k yatırırsanız teb de 14.42 felan oluyor, günlük bileşik faiz etkisi ile 1 ayda 14.50 ye çok yakın olabilir.
    Bilmiyorum. Benim ekranda gümlük %14.50 olarak gözüküyor.

8.  Alıntı Originally Posted by temettü2023 Yazıyı Oku
    aracı kurumlar günlük faiz geliri sağlıyorlar. hem paranız boşta durmuyor hemde ertesi gün olası bir fırsatta nakitte oluyorsunuz. ama anlamadığım birşey şu ki aracı kurum hem vergiyi peşin alıyor bu tamam anlaşılır hemde yüzde 20 komisyon kesiyor. bu yüzde yirmi çok yüksek değil mi sizce ne dersiniz.
    Aracı kurumlar derken ? Her kim ise , yüzde 20 vergi tabii çok aşırı . Banka üzerinden gitmek daha mantıklı.

Sorunuzu gerçi tam anladığıma da emin değilim

Sayfa 948/997 İlkİlk ... 448848898938946947948949950958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •