Sayfa 987/997 İlkİlk ... 487887937977985986987988989 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 7,889 - 7,896 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Aysonu faiz oranları 15-16 civarında olur.erken bağlamak iyi olmaz.

İş hayatımın ilk yıllarında elimde biraz mark vardı...Bir arkadaş dedi ki ya falanca kişiler yıllık %50 kar payı veriyor parayı onlara yatır köşe olursun Ya dedim adam o kadar kazanıyorsa neden benim 10-20k parama ihtiyaç duysun ki......Sonra o arkadaşın 10K markı hava oldu üstüne bir güzel soğuk su içti...........Atalarımız ne demiş "Aza razı olmayan çoğu bulamaz " ...

Bu çiftlikbank jetfadıl ,bankerkastelli vb olaylar bir yaşam felsefesinin sonucudur.......Onlar emeksiz köşeyi dönmenin mümkün olduğuna inanırlar..........

3. Bugün saat 14 itibarıyle , İzmir Tbank 35 gün için 100 üstü her paraya 15 veriyormuş. ( muş ) diyorum zira ben bağlamadım, arayıp teklif edilen bu.

4.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    Aktif gecelik 16,04 devam ediyor,diğer bankalar gibi şart vs. yok. o ne öyle ya 1 sene kulladın şu kadar faiz.
    marketing devam ediyor )).
    şaka bir yana, bu ay sonuna doğru mevduatlar 15-15,5 bandına oturursa aktifte 16 pek anlamlı olmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Bunu daha önce , `JET FIDIL Kilis`e araba fabrikası kuracaktı devlet mani oldu ` dediler ve sonra aynı dolandırıcıya 3 kez daha başka işler dolayısıyla para kaptırdılar. Ahh ! keşke bu ülkede çok daha fazla sülün Osmanlar olsa ne güzel olurdu , tüm bu enayiler elimine olur, belki ülkede akıl öne çıkar, ülkenin gelişmesine vesile olacak insanlar ülke yönetimine seçilirdi.
    Kesinlikle katılıyorum.. Millet kazığı iliklerine kadar hissetmezse başka türlü akıl ön plana çıkmaz.. Allah tarih boyunca cahil toplumları cezalandırmıştır..

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Milli ve de yerli Kredi derecelendirme kuruluşumuz bu yıl içinde hayata geçirilecekmiş....

Ayranı yok içmeye ...............!!!

Derler buna....
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Milli ve de yerli Kredi derecelendirme kuruluşumuz bu yıl içinde hayata geçirilecekmiş....

Ayranı yok içmeye ...............!!!

Derler buna....
    S&P, Moody's ve Fitch'e yönelik gönüllü ve bedava kredi derecelendirme yaparak işe başlayabilirler.

8. Gösterge 13.75 lere geldi, şöyle dünyaya baktım bizden fazla 2Y gösterge faizi olan ülkeler Venezuella, Ukrayna ve Mısır. Sonra biz. Kenya, Nijerya vs. bizden daha düşük. USD bu gece 3.90 u görür. Bence de faizler düşmeli.

Sayfa 987/997 İlkİlk ... 487887937977985986987988989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •