Sayfa 678/997 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Dövizin selasının okunması için en az 200 puan yapması lazım diye düşünüyorum

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Bloomberg de isik okte yarin mbnin faiz artirmama olasılığı 0 dedi.
    enflasyon gozardi edilmeyecek kadar yüksek hic bir artırım yapmaz ise enflasyonun nasil dusecegini anlatmali diyerek ekledi.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Geliyor 125 puan artış....Ay sonunda şöyle ağız tadıyla 16'lı seviyelerden bankalara verelim paramızı...

4. Şimdi bloomberghte sabah raporunda faiz artışı beklenilmediğini politika faizinin 12.25 olarak belirlenerek tek faiz oranı ile sadeleşme yapılacağını glp nin de 15 seviyesine çıkarılarak gerektiğinde kullanırım mesajı verileceği söylendi diğer yorumcu ise politika faizinin 12.50 yada 12.75 yapılarak faizin arttırılmış olmasının daha doğru olacağını ifade etti ! ! Enflasyon kendi kendine zaten düşecekmiş baz etkisinden dolayı savunulan tez bu ) timoty ash önceki hamleye şaka gibi demişti eğer bu olursa ne der bilemem

5.  Alıntı Originally Posted by garantmevduat Yazıyı Oku
    MB doları kendisi bu fiyatlara çıkarttı neden abartılı faiz arttırıp düşürmek istesin.Enflasyon oranında bir artış yapacak hepsi bu.
    üstad sanki bir miktar dolardasın gibime geldi

6.  Alıntı Originally Posted by arda2727 Yazıyı Oku
    Bir tarafta Faiz insin diyen CB , bir tarafta faiz artsın diyen piyasa , bence faiz artışı olacak
    olması gereken 75 baz puan ama MB 13 aralığa kadar kurun durumuna göre karar verecek kur 3.85 altı ise cüzi bir artış 25-50
    kur 3,85 üzeri ise 50 ile 100 arası
    Hükümet spot kura göre saatlik yorum yaptığından MB nin işi zor ama GLP faizi artıracağından artışı yüksek yaparak faizi kısmi de kullanabilir , onun için GLP deki artış bence çok öenmli değil , örneğini 25 baz puanı geçen ay artırdığını he beraber gördük
    Belkide hükümet MB ye glp yi artır ama kullanmamaya bak biz gerekeni yapacağız demiş de olabilir
    doları takip edenler için gelecek hafta çok önemli
    YTD
    bakalım MB ve hükumetimizi tanıyabilmişız mi , dolar 3,82 şimdi ne telefon trafiği ne konuşmalr yapılıyordur , bu zamanda TR de mb başkanı en zor iş bana göre

Ayrıca bazı yeni yoldaşlar yada katkısı olmayan arkadaşlar benim yazdığım vakıfbank oranınına inanmamış gibi eleştirileri var
    az yazarım ama öz yazarım , elimden geldiğince sizlere ufak bir katkım olursa ne mutlu bana

7.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Şimdi bloomberghte sabah raporunda faiz artışı beklenilmediğini politika faizinin 12.25 olarak belirlenerek tek faiz oranı ile sadeleşme yapılacağını glp nin de 15 seviyesine çıkarılarak gerektiğinde kullanırım mesajı verileceği söylendi diğer yorumcu ise politika faizinin 12.50 yada 12.75 yapılarak faizin arttırılmış olmasının daha doğru olacağını ifade etti ! ! Enflasyon kendi kendine zaten düşecekmiş baz etkisinden dolayı savunulan tez bu ) timoty ash önceki hamleye şaka gibi demişti eğer bu olursa ne der bilemem
    bu süper haber bahri kardeşim.

8. odea 62 max vade 14,95 , benim için hazineden 15 alamadı ,
    demek ki bankacılar ocaktan sonra faizlerde düşüş bekliyor

ayrıca 15 temmuzda seçim olacak diye düşünüyorum

YTD

Sayfa 678/997 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz